2019-05-24

Euforia! 10-lecie Kamila Bednarka na sopockiej scenie

0

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019 artysta celebrował swój jubileusz. Kamil Bednarek - młody i charyzmatyczny, a przede wszystkim w stu procentach prawdziwy. Aż trudno uwierzyć, że od jego debiutu minęło już dziesięć lat. Widzowie w Operze Leśnej sprawili, że ten dzień na długo zapamięta.

Włączamy na luz. I wcale nie musimy przenosić się do Jamajki, żeby poczuć reggae i słońce. Sopot i świętujący Kamil Bednarek od samego początku zapewnili „Chwile jak te”. - Czy jesteście gotowi na zdarcie gardeł? - zapytał publiczność i podziękował Agnieszce Chylińskiej. - Dzięki niej tu jestem - dodał.

- On zapewnia najlepszą imprezę we wszechświecie. Wiele się zmieniło, ale Kamil wciąż jest tym samym chłopakiem - powitał widzów prowadzący Maciej Dowbor, zapowiadając wyborną zabawę. No to ruszamy i przenosimy się w nieodległy czas, a tam „Talizman” z ostatniej płyty o tym samym tytule.

Co dalej? Otwieramy „List”, którego fragment Kamil Bednarek postanowił zaśpiewać a capella razem z publicznością. - Ten kawałek dedykuję moim rodzicom - powiedział.

Najpierw nastała „Cisza”, przebój z debiutanckiej płyty z 2012 roku, a potem wielka „Euforia”! Jak świętować, to na całego. „Dzisiejsza noc będzie kolejną piękną historią. Gotowi do walki” - śpiewał Kamil Bednarek. - Dziesięć lat... Były wzloty i upadki. Ale dawaliście mi siłę - dziękował publiczności.

Czas na wyróżnienie - Serce do Muzyki, a na zakończenie jubilat zaśpiewał przebój „Spragniony”. - Sopot jak zawsze pełen energii - kłaniał się widowni.

Kto jest jeszcze spragniony? Kamil Bednarek z pewnością znajdzie sposoby, aby ugasić muzyczne pragnienie wiernych fanów. Życzymy kolejnej dekady na scenie! Wszystkiego najlepszego!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Varius Manx: To już 30 lat? Wierzyć się nie chce!
Paulina Sykut-Jeżyna: Festiwal w Sopocie? Czekam na...
Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej!
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?

Komentarze