2019-05-20

„Gliniarze”: Związek Natalii i Łukasza runie przez śledztwo?

0

Policjantka bardzo angażuje się w jedną ze spraw. Czy to pogrąży jej relację? Kiedy spędzają razem miły wieczór, śledcza nie może skupić się nawet na filmie. Jej chłopak cały czas przejmuje się tym, że partnerka nie myśli o nim, tylko o pracy. Będzie ją jednak wspierał, ale czy długo tak wytrzyma? A może jednak to zrozumie i wszystko rozejdzie się po kościach?

„Gliniarze” - Odcinek 342
W okolicach zespołu szkół zostaje znalezione ciało ośmioletniego Maćka. Podejrzanym w sprawie jest diler, który z pomocą starszych uczniów rozprowadzał tam narkotyki. Dalsze śledztwo wykazuje, że sprawcy zabójstwa należy szukać w szkole, która okaże się pełna patologii. Rozwiązanie będzie dla wszystkich bardzo zaskakujące.
Natalia i Łukasz, oboje bardzo zapracowani, mają dla siebie coraz mniej czasu. Ona angażuje się emocjonalnie w śledztwo dotyczące śmierci ucznia, a on stara się ją namówić na chwilę wytchnienia od zawodowych spraw, zapraszając na nietypową randkę.

„Gliniarze” - Odcinek 343
Hotelowa sprzątaczka zostaje zamordowana. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta była nosicielką wirusa HIV. Jeden z pracowników twierdzi, że zamordowana świadczyła usługi seksualne za pieniądze. Czy zamordował ją któryś z klientów, którego zaraziła?
Olgierd martwi się o swoją teściową - Marię, która nie może dojść do siebie po śmierci męża. Gdy kobieta dowiaduje się o problemach finansowych Zosi, córki Olgierda, podejmuje odważną decyzję.

„Gliniarze” - Odcinek 344
Popularna cosplayerka zostaje odurzona i zgwałcona podczas sesji zdjęciowej. Policjanci podejrzewają fotografa, który w przeszłości molestował modelki. Natalia i Kuba wpadają także na trop stalkera prześladującego dziewczynę. Który z nich okaże się sprawcą? A może ofiara miała innego „wiernego fana”?
Wiktoria wybiera się na wczasy odchudzające i postanawia zatrzymać się na kilka dni u Anety i Stefana. Aneta nie może wytrzymać z teściową, która ciągle krytykuje jej kuchnię, styl życia i sylwetkę.

„Gliniarze” - Odcinek 345
Nauczycielka otrzymuje przesyłkę ze żrącą substancją, dotkliwie poparzona trafia do szpitala. Podejrzany jest jej mąż, nauczyciel chemii, niedawno wyrzucony ze szkoły. Syn kobiety broni jednak ojca i rzuca podejrzenia na dyrektora szkoły... Ewelina i Krystian mieszkają razem. Niestety mają problemy z ojcem Krystiana, który czuje się w domu syna jak u siebie, co nie odpowiada dziewczynie. Czy Ewelina i Andrzej dogadają się że sobą?

„Gliniarze” - Odcinek 346
Agnieszka i Adam muszą znaleźć zabójcę prywatnego detektywa. Sprawa jest trudna, bo wiele osób miało motyw, aby pozbyć się mężczyzny, a współpraca między nowymi partnerami nie jest wolna od zgrzytów. Policjanci proszą o pomoc Pawła, który po odejściu z pracy w policji został prywatnym detektywem.
Natalia i Kuba spotykają siostrzenicę Zarębskiego - Annę, która została wydalona z policji za współpracę z przestępcami. Anna prosi ich o pomoc w znalezieniu pracy.

Jak potoczą się prywatne sprawy policjantów i czy zdołają rozwikłać wszystkie kryminalne zagadki?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Tajemnica Agnieszki zostanie odkryta?
„Gliniarze”: Kolejne kłopoty w życiu Kuby Roguza!
„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!

Komentarze
© Polsat 2020