2019-05-16

Rodzina z programu „Nasz nowy dom” w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Spełniło się marzenie bohaterów. Widzieli na żywo „Dancing with the Stars”! Państwo Danuta i Tadeusz razem z córkami Zuzią i Dominiką dzięki Katarzynie Dowbor sprawdzili, jak wygląda produkcja największego tanecznego show w Polsce. Spotkali gwiazdę, którą szczególnie lubią dziewczynki - Tomasza „Gimpera” Działowego. Swoją idolkę podziwiał na żywo także pan Tadeusz, którego ciepło przyjęła na planie Agnieszka Radwańska.

Gdy odbywał się pięciodniowy remont domu w Lisewie, prowadząca program „Nasz nowy dom” zapewniła atrakcje całej rodzinie. Tym razem Katarzyna Dowbor zabrała wszystkich bohaterów odcinka w miejsce, do którego nie każdy może wejść. Rodzice z dziećmi odwiedzili studio, w którym odbywają się nagrania do „Tańca z Gwiazdami”. Dzięki temu spełniło się marzenie dziewczynek - poznały osobiście Tomka Działowego, czyli „Gimpera” - prowadzącego internetowy talk-show „Lekko nie będzie”. U Dominiki to spotkanie wywołało nawet łzy wzruszenia - tak bardzo cieszyła się, że mogła usiąść obok i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Głowa rodziny, pan Tadeusz, także spotkał się ze swoją idolką. Zawsze chciał bowiem poznać Agnieszkę Radwańską, finalistkę Wimbledonu z roku 2012. Za to jej partner, Stefano Terrazzino powiedział nawet, że ogląda program „Nasz nowy dom”, bo pokazuje piękne historie.

Po próbach cała rodzina mogła oglądać na żywo, prosto ze studia, zmagania gwiazd podczas tanecznego show Telewizji POLSAT. To był niezapomniany wieczór dla wszystkich!

A najlepsze dopiero na nich czekało. Zbliżał się bowiem dzień, w którym zobaczyli swój nowy dom. Jaki był efekt prac budowlanych? Czy rodzina była szczęśliwa tak samo, jak podczas dnia spędzonego na planie „Tańca z Gwiazdami”?

Oglądaj w IPLA.TV: „Nasz nowy dom” - sezon 12, odcinek 11: Lisewo

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom” - odcinek 140: Wola Starogrodzka
„Nasz nowy dom” - odcinek 139: Warszawa
„Nasz nowy dom” - odcinek 138: Wąsewo
„Nasz nowy dom” - odcinek 137: Gliwice
„Nasz nowy dom” - odcinek 136: Ninków

Komentarze
© Polsat 2020