2019-05-14

„Ślad” - odcinek 72: Zabity przez byłą żonę?

0

CWŚ pracuje nad sprawą morderstwa mężczyzny, po którego śmierci ktoś wywołał w domu pożar, by ciało Stanisława Skulskiego zostało całkowicie spalone. Pierwszą podejrzaną staje się jego była żona. To ona miałaby największe korzyści majątkowe po jego śmierci. W dodatku wszystkie ślady na miejscu zdarzenia wskazują właśnie na nią…

Dochodzi do wybuchu butli gazowej. Komisarze z CWŚ znajdują na miejscu zdarzenia spalone ciało. Ofiarą jest Stanisław Skulski, co potwierdzają dokumenty znalezione w kieszeni denata. Był rozwodnikiem, ojcem sześcioletniej córki. Hetman znajduje również ślady butów, prawdopodobnie należących do kobiety.

Śledczy odkrywają, że Skulski wcale nie zerwał kontaktów z byłą żoną.
- Telefon denata logował się wyłącznie w strefie spalonego domu - mówi Andrzejewska do Zaręby, który sprawdza billingi. - Przez ostatnie pół roku nigdzie nie wyjeżdżał…
- Ostatnie połączenie wychodzące było dzisiaj o dwunastej dziesięć. Czyli ponad godzinę przed wybuchem - odkrywa laborant.
- A o trzynastej dwadzieścia, chwilę po wybuchu, telefon jego byłej żony znajdował się w strefie, gdzie jest spalony dom - skwitowała śledcza.

Okazuje się jednak, że ktoś zabił Skulskiego przed pożarem, a znalezione odciski i pot należą do niezidentyfikowanej kobiety. Wychodzi na jaw, że po jego śmierci domek pod Wrocławiem i trzy drogie działki przechodzą w ręce córki. Ale to była żona denata, Klara Wysocka, jest jej prawną opiekunką.

Czy była to zbrodnia podyktowana chęcią przejęcia majątku? Żona zabiła byłego męża? A może ktoś postanowił w ten sposób zmylić trop?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 72

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 71: Zemsta nielegalnych pracowników?
„Ślad” - odcinek 70: Czy to na pewno samobójstwo?
„Ślad” - odcinek 69: Czy palec wskaże sprawcę?
„Ślad” - odcinek 68: Zabójstwo płatnego… zabójcy
„Ślad” - odcinek 67: Morderstwo w trakcie wesela

Komentarze
© Polsat 2020