2019-05-09

Czy choroba Oliwiera sprawi, że Julka wreszcie dorośnie?

0

Bez pomocy Anki córka sobie nie radzi. Czas się usamodzielnić. Julka nie potrafi sprostać wszystkim obowiązkom. Anka wyprowadziła się z domu i rozpoczęła karierę stewardessy. Tymczasem jej córka musi znacznie więcej zajmować się Oliwierem i zaczyna opuszczać wykłady na studiach. Kiedy jej mały synek zaczyna chorować, panikuje, bo nie wie, jak się nim zająć. Co z tego wyniknie?

Anka rozwija skrzydła: dobrze sobie radzi w nowej pracy, a jej relacja z Pawłem jest coraz lepsza. - Mów jak było - prosi Julka mamę, kiedy ta wraca z pierwszej podróży. - Fajnie. Wiesz, oczywiście trochę się denerwowałam, zwłaszcza że trzy osoby chciały się pozamieniać miejscami i już myślałam, że z tego będzie jakaś awantura. Ale dałam sobie radę. Byłam uprzejma, ale za to asertywna - odpowiada Anka. I tę samą asertywność okazuje córce, która prosi ją o pomoc w opiece nad Oliwierem... 

- Sorry Julka, to nie jest moje zmartwienie - stwierdza, kiedy dziewczyna mówi jej o swoich problemach z uczęszczaniem na studia z powodu opieki nad dzieckiem. Anka ma jednak zaplanowany lot do Kopenhagi, który bardzo ją ekscytuje. W związku z tym bagatelizuje chorobę Oliwiera, a Julka wpada w panikę. Nie wie, jak podać dziecku leki, kiedy ono płacze. Nie potrafi wyliczyć dawki. Wszystko kończy się podejrzeniem sepsy, wizytą w szpitalu i… wydorośleniem Julki, która zaczyna rozumieć, że musi brać na siebie większą odpowiedzialność.

Jakie będą skutki tych wszystkich perypetii? Wzmocnią rodzinę czy sprawią, że się rozpadnie? Co będzie ze związkiem Anki i Pawła? I jak potoczą się losy Julki, która dopiero zaczyna rozumieć, co to znaczy dorosłość?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 156

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
„Przyjaciółki”: Anka znów na randce z Pawłem i… odlatuje!
Nieoczekiwany powrót Jaśka. Co dalej z nim i Zuzą?
„Przyjaciółki”: Anka na gigancie! Czy będzie chciała wrócić?
„Przyjaciółki”: Wiktor jest zawiedziony. Zostawi Patrycję? 
„Przyjaciółki”: Czy Dorota i Marcin będą mieli romans? 
Małgorzata Socha w śmigłowcu na dachu wieżowca Polsatu 
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: Kwiaty, szampan i… miss mokrego podkoszulka!
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?

Komentarze
© Polsat 2020