2019-05-08

„Ślad” - odcinek 69: Czy palec wskaże sprawcę?

0

Wszystko zaczyna się od uciętego palca znalezionego w rurze jednego z budynków. Następnie komisarze natrafiają na zwłoki w stanie znacznego rozkładu, należące do staruszki. Emerytką opiekowała się Wioleta Kolasa. Okazuje się, że mąż opiekunki zgłosił jej zaginięcie, a tajemniczy palec należy właśnie do niej. Czy ten ślad doprowadzi funkcjonariuszy CWŚ do winnego?

Według wydziałowej patolog wszystko wskazuje na to, że znaleziony palec należał do kobiety. Nie wiadomo tylko, czy do martwej, czy do żywej. Kiedy podczas śledztwa policjanci z CWŚ znajdują w mieszkaniu rozkładające się zwłoki starszej kobiety, okazuje się, że zmarła, ponieważ przestała przyjmować leki. Pilnowała tego jej opiekunka, niejaka Wiola. Jednak ostatnimi czasy jej nie było. W domu staruszki znaleziono także ślady krwi.

Śledczy odkrywają, że mąż Wiolety Kolasy zgłosił jej zaginięcie. Dziewczyna zajmowała się biofarmacją. Pracownicy firmy twierdzą, że nie zajmują się świadczeniem usług związanych z opieką nad osobami starszymi. Wskazują komisarzom męża dziewczyny. Okazuje się jednak, że on nie wie nic o zmarłej Helenie Jankowskiej. Uważa także, że jego małżonka zajmowała się różnymi schorowanymi osobami, bo należała do fundacji. A tam twierdzą, że staruszka była prywatną klientką Kolasy...

Po przesłuchaniu męża Wioli Kotowicz zabiera jej szczoteczkę do zębów, aby porównać DNA z tym, które znaleziono w mieszkaniu Jankowskiej. Po analizie Cichy stwierdza, że krew należała właśnie do tej młodej kobiety. Ale czy to aby na pewno właściwy trop?

Dlaczego palec znalazł się w kanalizacji? Czy opiekunka jeszcze żyje? Co ma z tymi wydarzeniami wspólnego śmierć schorowanej staruszki? Jaką rolę odgrywa w całej sprawie mąż Wiolety?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 69

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 68: Zabójstwo płatnego… zabójcy
„Ślad” - odcinek 67: Morderstwo w trakcie wesela
„Ślad” - odcinek 66: Krwawy spór o dziecko
„Ślad” - odcinek 65: Tajemnicze porwania dziewczyn
„Ślad” - odcinek 64: Podejrzany przyjaciel szanowanej lekarki

Komentarze
© Polsat 2019