2019-04-29

„Gliniarze”: Zdrady w życiu dwójki policjantów?

0

Natalia i Krystian nie ufają swoim partnerom. Czy mają rację? Śledcza Nowak, mimo że wydawała się jeszcze jakiś czas temu bardzo szczęśliwa w nowym związku, teraz jest pełna podejrzeń. Z kolei Górski zaczyna dostrzegać w Ewelinie coraz dziwniejsze zachowania. Co zrobią detektywi? Czy będą sprawdzać swoich ukochanych, żeby dowieść ich wierności?

„Gliniarze” - odcinek 330
Nastolatka zostaje oblana kwasem po wyjściu ze szkoły. Pierwszy trop prowadzi do byłego chłopaka ofiary, który został przez nią publicznie porzucony i upokorzony. Wkrótce okazuje się, że ktoś rozsiewa plotki, a dziewczyna podpadła wielu ludziom. Tymczasem Natalia przypadkiem widzi Łukasza na spotkaniu z bardzo atrakcyjną kobietą. Policjantka podejrzewa, że ją zdradza i po kryjomu sprawdza kobietę. Co zrobi Łukasz, gdy dowie się, że Natalia mu nie ufa?

„Gliniarze” - odcinek 331
Mężczyzna zostaje zaatakowany tuż po wyjściu z ekskluzywnego SPA - ktoś wstrzykuje mu substancję zwiotczającą mięśnie, co doprowadza do jego śmierci. Okazuje się, że denat był tam menedżerem. W toku śledztwa detektywi zaczynają podejrzewać, że pracownicy placówki skrywają jakąś tajemnicę… Tymczasem Ewelina dziwnie się zachowuje - jest poddenerwowana, nie zdradza Krystianowi dokąd wychodzi wieczorami. Krystian obawia się, że dziewczyna ukrywa przed nim zdradę.

Czy Natalia i Krystian wyjaśnią wszystkie problemy ze swoimi partnerami?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!

Komentarze
© Polsat 2019