2019-04-24

„Świat według Kiepskich” - odcinek 548: Człowiek bez planu

0

Waldek nie ma żadnego pomysłu na życie. Denerwuje tym Pupcię. Jolasia grozi mu, że jeśli czegoś szybko nie wymyśli, to się z nim rozstanie. Kiepski junior rozpaczliwie szuka pomocy u rodziny i sąsiadów, jednak z mizernym skutkiem. Co wyniknie z tych poszukiwań?

Jolanta twierdzi, że przez Waldka cały czas się nudzi. Każe mu coś wymyślić, bo jest na niego wściekła. Pupcia mówi Kiepskiemu, że nie jest z nim szczęśliwa, ponieważ nie ma żadnego planu na życie. Walduś idzie z tym do ojca w nadzie, że Kiepski senior pomoże mu rozwiązać problem. Ten poucza syna, że każdy powinien mieć swoją mapę życiową i wiedzieć, dokąd zmierza.

Zrozpaczony Waldek tym namiętniej szuka rozwiązania swojego problemu. Idzie tym razem do matki, która mówi mu, że każda kobieta chce mieć w mężczyźnie oparcie, że oczekuje od niego czułości i miłości. Halina twierdzi, że Walduś musi zaskoczyć Jolasię i zrobić coś więcej niż zwykle. W efekcie wywiązuje się między nimi kłótnia.

Pupcia domaga się wymyślenia planu jeszcze szybciej. Mąż okłamuje ją, że już wszystko prawie gotowe. Mimo to Jolanta grozi mu rozstaniem… Chłopak spotyka na swojej drodze jeszcze Boczka, Malinowską, prezesa Kozłowskiego, a na końcu... straż miejską!

Czy Waldek zdąży wymyślić coś ciekawego i interesującego? Czy jego żona będzie w końcu zadowolona?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 548

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 547: Alternatywy 3/4
„Świat według Kiepskich” - odcinek 546: Hotel
„Świat według Kiepskich” - odcinek 545: W poszukiwaniu straconego czasu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 544: Troll
„Świat według Kiepskich” - odcinek 543: Poniżej pasa 

Komentarze
© Polsat 2020