2019-04-10

„Nasz nowy dom”: Bartosz Kurek gościem specjalnym!

0

Dzięki siatkarzowi spełniło się marzenie młodego bohatera programu. Nastoletni Mateusz od najmłodszych lat trenuje siatkówkę, a idolem i wzorem do naśladowania był dla niego zawsze Bartosz Kurek. Spotkanie z mistrzem świata odbyło się dzięki Katarzynie Dowbor, która postanowiła zabrać chłopca na mecz w katowickim Spodku. A przecież nie było to jedyne marzenie, które pomogła w tym tygodniu spełnić gospodyni programu „Nasz nowy dom”.

Pani Małgosia samotnie wychowuje 17-letniego Mateusza. Mieszkają w bardzo złych warunkach. Życie nie oszczędza ani kobiety, ani jej wnuka. Opiekunka jest bowiem babcią nastolatka, ale wychowuje go od małego, wobec czego Mateusz traktuje ją jak swoją prawdziwą mamę.

Chłopiec uwielbia siatkówkę, którą pasjonuje się od najmłodszych lat. Jak sam zauważył, trenuje tę dyscyplinę więcej niż połowę życia. Nic więc dziwnego, że w jego pokoju, który przechodzi pięciodniową metamorfozę za sprawą ekipy Katarzyny Dowbor, można zobaczyć liczne medale i puchary. Już w wieku siedmiu lat był na swoim pierwszym meczu na żywo. Prowadząca postanowiła spełnić jego marzenie i zapoznać go z najlepszym polskim siatkarzem, Bartoszem Kurkiem.

Jak potoczyło się to spotkanie? Jaki prezent Mateusz dostał od mistrza świata z 2018 roku? I przede wszystkim - jak zmienił się dom nastolatka i jego babci dzięki Katarzynie Dowbor oraz jej niezawodnej ekipie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Nasz nowy dom” - sezon 12, odcinek 7: Gliwice

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom” - odcinek 137: Gliwice
„Nasz nowy dom” - odcinek 136: Ninków
„Nasz nowy dom” - odcinek 135: Siestrzeń
„Nasz nowy dom” - odcinek 134: Jastrzębna
„Nasz nowy dom” - odcinek 133: Podzamcze

Komentarze