2019-04-08

„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań

0

Policjanci z warszawskiej komendy mają pełne ręce roboty. W najbliższych odcinkach dwa zespoły detektywów muszą rozwiązać międzynarodową sprawę zaginięcia młodej kobiety, rozwikłać zagadkę porwania dziesięciolatka oraz zapanować nad zamachowcem, który chce wysadzić bombę. Czy serialowi gliniarze nie zawiodą pokładanych w nich nadziei?

„Gliniarze” - odcinek 316
Zdesperowany mężczyzna bierze przypadkowych zakładników i uruchamia bombę z opóźnionym zapłonem, żądając ponownego otwarcia dawnego śledztwa. Naczelnik wydziału Monika Kruczkowska koordynuje działania z terenowego namiotu policyjnego, a detektywi mają 12 godzin na odbicie niewinnych ludzi. Wśród zakładników jest mężczyzna gotów narazić własne życie, aby uratować innych. Czy jego poświęcenie pomoże zapobiec tragedii? Losy Natalii i brawurowego zakładnika splotą się w nieoczekiwany sposób.

„Gliniarze” - odcinek 317
Dziesięciolatek zostaje porwany spod domu kultury, do którego uczęszczał na zajęcia. Ojciec i jego partnerka obwiniają o porwanie jego biologiczną matkę, która właśnie wyszła z więzienia. Była skazana za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Kobieta jest jednak autentycznie przerażona zniknięciem syna i próbuje szukać go na własną rękę. Tymczasem Krystian i Ewelina coraz lepiej się dogadują. Nowa dziewczyna Krystiana nie podoba się jego ojcu. Andrzej Górski podejrzewa, że chodzi jej tylko o pieniądze. Czy stanie na drodze do szczęścia Krystiana i Eweliny?

„Gliniarze” - odcinek 318
Studentka zostaje brutalnie zgwałcona i pobita podczas powrotu z imprezy. Policjanci podejrzewają barmana, który wyszedł za dziewczyną z klubu. Śledztwo ujawnia jednak nieoczekiwaną i szokującą prawdę o studentce… Tymczasem Paweł zwraca się do Natalii o pomoc w sprawie, którą prowadzi jako prywatny detektyw. Natalia angażuje się w śledztwo i ustala, że Paweł padł ofiarą wyrafinowanej intrygi, która może skończyć się dla niego tragicznie.

„Gliniarze” - odcinek 319
Do domu wraca ciężko ranny dwudziestolatek, który kilka miesięcy temu zaginął razem ze swoją dziewczyną. Mężczyzna twierdzi, że byli bici i torturowani. Błaga, by ratować jego dziewczynę, która nadal jest w rękach psychopaty. Policjanci rozpoczynają wyścig z czasem. Ze względu na międzynarodowy charakter sprawy do śledztwa dołącza Interpol. Łucja powierza śledztwo swojej najlepszej funkcjonariuszce - aspirant sztabowej Agnieszce Walczak.

„Gliniarze” - odcinek 320
W podwarszawskiej miejscowości dochodzi do zaginięcia ośmioletniej dziewczynki. Policjanci odkrywają, że w okolicy zamieszkał niedawno wypuszczony z więzienia pedofil. Poszukiwania zaginionej trwają 24 godziny na dobę. Jednocześnie detektywi zaczynają podejrzewać, że okoliczni mieszkańcy mogą chcieć sami wymierzyć sprawiedliwość… Łukasz, który niedawno uratował życie Natalii, próbuje umówić się z policjantką na spotkanie. Natalia zasłania się prowadzonym śledztwem. Uświadamia sobie jednak, że mężczyzna nie jest jej obojętny.

Sprawy, z którymi zmierzą się detektywi, będą wyjątkowo trudne. Czy dadzą sobie z nimi radę? Uda im się wszystkie rozwiązać?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!
„Gliniarze”: Natalia i Edyta się godzą. Czy na długo?
„Gliniarze”: Włamanie do mieszkania detektywa
To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?
„Gliniarze”: Startuje szósty sezon. Kto tęsknił?

Komentarze
© Polsat 2020