2019-04-06

„W rytmie serca”: Siedlecki świadkiem przestępstwa

0

Na oczach prokuratora okradziono sklep jubilerski. Co zrobił mężczyzna? Decyzja nie jest dla niego oczywista. Siedlecki nie znalazł się tam przypadkowo - szukał biżuterii dla jednej ze swoich „ukochanych”. Złodziejką okazuje się młoda dziewczyna, szkolna koleżanka Grzesia. Co jej grozi? Jak zakończy się ta historia? Czy chłopiec jej pomoże?

Prokurator Siedlecki odwiedza jubilera, szukając eleganckiego podarunku dla kobiety. Pytanie tylko… dla której? Mężczyzna gra na dwa fronty. Utrzymuje kontakty ze swoją „byłą” oraz z Weroniką.

W trakcie wybierania drogiej biżuterii jest świadkiem zuchwałej kradzieży. Gdy do sklepu zagląda zbuntowana nastolatka, Matylda, nagle znika pierścionek z brylantem. Prokurator nie ma wyjścia i musi wezwać policję. Na miejsce przyjeżdża Szarek. Dla Siedleckiego to bardzo niekomfortowa sytuacja i prosi posterunkowego o dyskrecję. Ten się zgadza milczeć i podrzuca wytłumaczenie prawnikowi, wspominając o urodzinach Weroniki.

Kilka godzin później okazuje się, że Matylda to… szkolna „sympatia” Grzesia. Dziewczyna jest oskarżona o kradzież i grozi jej poprawczak, ale nastolatka wszystkiego się wypiera i twierdzi, że jest niewinna. Wszystkie dowody niestety wskazują właśnie na nią. Czy syn Adama zdoła jej pomóc?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 46

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Helena wyjawia wielką tajemnicę!
„W rytmie serca”: Adam Żmuda w coraz większych tarapatach!
Michalina Sosna w obsadzie serialu „W rytmie serca”
„W rytmie serca”: Wytwórnia narkotyków w Kazimierzu?
„W rytmie serca”: Maria omal nie zabiła pacjentki!
„W rytmie serca”: Czy Agnieszka zerwie z Robertem?
„W rytmie serca”: Adam Żmuda - bohater czy... morderca?

Komentarze
© Polsat 2020