2019-04-05

„SuperPies”: Agnieszka Włodarczyk gościem programu

0

Aktorka wymieniła się poradami z bohaterem drugiego sezonu Darkiem Kuźniakiem. O czym rozmawiali? Jakimi doświadczeniami podzieliła się z finalistą programu „Top Chef” opiekunka pięknej, również przygarniętej ze schroniska, Tosi? Dlaczego zdaniem Agnieszki Włodarczyk i znanego kucharza warto oglądać program Anety Awtoniuk „SuperPies”?

Darek Kuźniak wraz z żoną Izabelą i 3-letnią córeczką postanowili zaadoptować psa. W tym celu odwiedził schronisko, aby poszukać idealnego towarzysza dla jego małej gromadki - dwóch kotów, koni, a przede wszystkim ukochanego doga, 11-letniego Demona. Dzięki pomocy gospodyni programu „SuperPies” udało mu się to doskonale. - Adoptowaliśmy psa, bo wychodzimy z założenia, że lepiej przygarnąć, niż kupować. Aneta Awtoniuk nam bardzo pomogła. Znaleźliśmy psa, który idealnie do nas pasuje, idealnie się sprawdził i bardzo pięknie zaakceptował nasze inne zwierzęta - powiedział POLSAT.PL finalista 1. edycji programu „Top Chef”. Stwierdził także, że bardzo dobrze współdziałało mu się z autorką programu. - Współpraca z Anetą to mistrzostwo świata! Bardzo dobrze się zna na zwierzętach i widać w niej wielkie serce. Kocha to, co robi - stwierdził.

Kucharz zaprosił do siebie aktorkę Agnieszkę Włodarczyk, która ma duże doświadczenie w opiece nad adoptowanym czworonogiem. - Spotkałam się z Darkiem Kuźniakiem, żeby porozmawiać o psach ze schronisk. Moja Tosia jest takim właśnie psiakiem, tak samo, jak jego nowo zaadoptowana Luki - powiedziała POLSAT.PL. - Rozmawialiśmy o wielu aspektach związanych z posiadaniem pupila w domu. Dyskutowaliśmy o cierpliwości, jaką muszą wykazać się osoby chcące zaadoptować czworonoga oraz o tym, jak podchodzić do psów, które przeżyły w swoim życiu wiele traum, a także jak poradzić sobie z ich lękliwością i wycofaniem - dodała.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Rodzinny czas:) #darłowo Wy też podróżujecie ze swoimi zwierzakami?

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Aktorka od lat propaguje działania prozwierzęce i jak mówi, zawsze chętnie bierze udział w takich inicjatywach. Dlaczego jej zdaniem „SuperPies” pełni ważną funkcję? - Trzeba budować świadomość ludzi i cieszę się, że taki program powstał. Zawsze jestem za przedsięwzięciami i działaniami, które są dla dobra zwierząt. „SuperPies” jest programem edukacyjnym i wszystkie osoby zastanawiające się nad adopcją zwierząt ze schronisk, znajdą w nim wiele cennych informacji, wskazówek i rad - wymieniła atuty Agnieszka Włodarczyk.

- Około siedemdziesięciu tysięcy psów rocznie trafia do schronisk. To liczba przerażająca. Jeżeli nie zaczniemy działać, problem może okazać się jeszcze większy - podkreśliła aktorka. - Żeby tak było, musimy zacząć edukować ludzi i brać przykład, jak choćby z gminy Aleksandrów Łódzki. Od lat wiele osób działa tam na rzecz pomocy zwierząt. Ciężka praca połączona z przychylnością włodarzy miasta, spowodowała, że w całej gminie w ogóle nie ma bezpańskich psów, a schroniska przestają być przepełnione - wskazała artystka.

Podobnego zdania jest Darek Kuźniak. - „SuperPies” jest programem ważnym, bo pokazuje ludzi, którzy dbają o zwierzęta, kochają je i nie traktują ich przedmiotowo - stwierdził właściciel Luki. To dzięki niemu znalazła nowy dom. - Adoptowane czworonogi potrafią okazać dużo więcej uczucia, niż nam się wydaje. Takie psiaki są bardzo wierne. A poza tym, ratujemy często zwierzęce życie - podsumował.

Z jakich rad aktorki Agnieszki Włodarczyk skorzysta finalista „Top Chefa” i jakie nowe historie pokaże nam Aneta Awtoniuk?

SuperPies w sobotę o godz. 17:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Tomasz Niecik powiększa rodzinę. Kto mu pomaga?
Program „SuperPies” w odwiedzinach u braci Mroczków
Aneta Awtoniuk: Trzeba karać za przemoc wobec zwierząt!

Komentarze
© Polsat 2020