2019-03-31

Aleksandra Popławska: Byłam pod opieką Niebieskiej Linii

0

Popularna aktorka gościła w programie „Demakijaż” na antenie Polsat Cafe. Opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o dzieciństwie, miłości, karierze, relacjach z siostrą oraz o wycieczkach samochodowych z Jerzym Buzkiem i jego córką Agatą Buzek. Wyjawiła także sekret udanego, długotrwałego związku, mówiła o tym, jak traktuje odważne sceny łóżkowe, oraz o tym, jakie piętno odcisnęła na niej choroba alkoholowa ojca.

- Czy jesteś w życiu kobietą, której trzeba się bać? - zapytał aktorkę prowadzący program Krzysztof Ibisz. - Oczywiście, bój się - odparła zaczepnie Aleksandra Popławska, gwiazda „Kobiet mafii”.

Popularna artystka pochodzi z Zabrza, gdzie urodziła się w rodzinie nauczycielskiej. Mama i tata rozkochali ją w sporcie i sztuce. Do zespołu teatru TR zaprosił ją sam Grzegorz Jarzyna. Scena i ekran są jej drugim domem. Po roli w „Kobietach mafii” stała się prawdziwym symbolem seksu. Umiejętnie balansuje karierę z życiem prywatnym. I wciąż sięga po więcej. Po rolach w serialu „Wataha” oraz kinowym hicie „Underdog” postrzegana jest jako silna, zdeterminowana kobieta. Prywatnie Aleksandra Popławska bardziej od błysku fleszy i czerwonego dywanu woli spacer po lesie czy rowerową wyprawę z mężem, również aktorem - Markiem Kalitą.

Krzysztof Ibisz pytał, jaki jest przepis na udany długotrwały związek w showbiznesie. - Lubimy spędzać ze sobą czas. Dla nas ta druga osoba jest tak bliska, że nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Wszystko robimy razem. Staramy się sobie podobać. Marek zaimponował mi swoją wewnętrzną wolnością, niezależnością. Ma naturę partnerską - stwierdziła artystka. Aktorka zagrała w kinie wiele odważnych scen łóżkowych. Czy to nie wpływa na ich związek? - To są bardzo techniczne sceny, nie angażuję się w nie emocjonalnie - zaznaczyła.

Prowadzący „Demakijaż” poruszył również kwestię relacji z siostrą Magdaleną, która także jest aktorką. - Jesteśmy inne - przyznała Aleksandra. Co jeszcze powiedziała na temat siostry? Czy rywalizują na scenie? Jak wyglądało ich dzieciństwo?

W trakcie szczerej rozmowy aktorka opowiedziała o chorobie alkoholowej ojca, a także o jego i swojej depresji. - Byliśmy pod opieką Niebieskiej Linii - wyznała. Przyznała też, że najbardziej zmieniło ją macierzyństwo. - Urodzenie dziecka dało mi największego kopa - zaznaczyła na antenie Polsat Cafe. Z humorem wspomniała młodzieńcze podróże samochodem z Jerzym Buzkiem - późniejszym premierem, który woził ją i swoją córkę, Agatę Buzek, na zajęcia aktorskie. A zapytana o pozycję kobiet w show biznesie powiedziała: - Teraz mężczyźni mają gorzej. Wokół widzę mnóstwo silnych kobiet. Trzeba zacząć wspierać mężczyzn.

Oglądaj w IPLA.TV: „Demakijaż”

Demakijaż w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Edyta Górniak: Wchodzę w związki na sto procent
Urszula Dudziak: Seks jest też dla ludzi w starszym wieku :
Tamara Gonzalez Perea: Zawsze byłam dociekliwa
Agata Kulesza: Wahałam się. Chciałam rzucić aktorstwo
Julia Wieniawa: Jedno życie to dla mnie za mało

Komentarze
© Polsat 2020