2019-03-14

Justyna Żyła kontra gorąca kubańska salsa

0

Czy kolejny występ uczestniczki spodobał się widzom „Tańca z Gwiazdami”? Na próbach radzi sobie świetnie, ale obecność publiczności i kamer w studiu potrafi ją sparaliżować. W dodatku komentarze jurorów są ostre jak brzytwa. Na szczęście Justyna Żyła się nie poddaje, ciężko pracuje i uważnie słucha swojego tanecznego mistrza. Trzeci odcinek był dla niej jednak podwójnie trudnym wyzwaniem. Dlaczego?

- Choreografia jest naprawdę trudna - zdradziła taneczna partnerka Tomasza Barańskiego. - Ja już wiem, że o wiele lepiej idą mi tańce standardowe, niż latynoamerykańskie - dodała. Rzeczywiście, gdy w pierwszym odcinku zobaczyliśmy ją w cha-chy, jury nie miało litości i - poza gorzkimi słowami - Justyna Żyła dostała najniższe noty. Tydzień później pokazała się w zupełnie innej odsłonie. Romantyczny foxtrot zebrał duże brawa i nawet Iwona Pavlović była łaskawa zauważyć, że występ był znacznie lepszy.

Jak góralka skomentowała swoje postępy? - Dobrze czułam się w foxtrocie, bo miałam blisko Tomka. W tańcach standardowych podoba mi się to, że partnerzy cały czas mają ze sobą kontakt - zaznaczyła. - Dzięki Tomkowi czuję się bezpieczna, a to z kolei sprawia, że jestem o wiele spokojniejsza - podkreśliła.

Pytana o to, co ją najbardziej stresuje, kamery czy zgromadzona na sali publiczność, odpowiadała rozbrajająco szczerze: Wszystko! Na szczęście zarówno ona, jak i jej taneczny partner, wiedzą, że w tym programie najważniejsza jest zabawa.

Gdy poprzednio Justyna i Tomek weszli na parkiet, zebrana w studiu publiczność skandowała jej imię, dodając otuchy. Tym razem uczestniczka również obiecywała, że da z siebie wszystko. Jak się zaprezentowała?

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 3

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd
„Taniec z Gwiazdami”: 9. edycja z audiodeskrypcją na żywo
„Taniec z Gwiazdami”: Michał Malitowski leczy kontuzję
Justyna Żyła rozważa rezygnację z „Tańca z Gwiazdami”?!
Czadoman w szoku! Zatańczył lepiej, niż się spodziewał
Zaczęło się! Wielkie emocje w „Tańcu z Gwiazdami”
Kto z uczestników 9. edycji stresuje się najbardziej?
„Taniec z Gwiazdami”: Górale ruszają na podbój parkietu!

Komentarze
© Polsat 2020