2019-03-03

„Policjantki i Policjanci”: 10. sezon równie dramatyczny?

0

Aktorzy w rozmowie z POLSAT.PL opowiadają o najnowszej edycji serialu. W życiu bohaterów liczne zmiany, dramaty i problemy, a w pracy wiele zawodowych wyzwań. Ostatni odcinek 9. serii zakończył się niespodziewaną śmiercią Karoliny. To, co jeszcze czeka policjantów i policjantki w kolejnych odcinkach, wyjawili Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Mariusz Węgłowski oraz Magda Szczepanek.

Fani „Policjantek i Policjantów” mieli niedawno powody, by uronić niejedną łzę. Wraz z końcem poprzedniego sezonu odeszła Honorata Witańska, czyli serialowa Karolina Rachwał. Została zastrzelona podczas patrolu. - Po jej odejściu już nic nie będzie takie samo - powiedział w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL Wojciech Sukiennik. Czy w nowej serii los wreszcie uśmiechnie się do mundurowych i pozwoli im uporządkować życie?

Aktorzy nie pozostawili złudzeń. Nowe odcinki „Policjantek i Policjantów” przyniosą wiele zmian. - Będzie trochę zamieszania w patrolach, kilka awansów, w tym na przykład Oli Wysockiej - zdradziła Magda Malcharek. Dodała także, że dla niej to też będzie wyzwanie, bo będzie miała nowego partnera.

Serialowy Białach ostatniego sezonu nie może zaliczyć do najlepszych. - Mikołajowi zginęła partnerka z patrolu oraz życiowa, więc nowe odcinki zaczyna od rozpaczy. Topi smutki w alkoholu - opowiadał o perypetiach bohatera Mariusz Węgłowski. - W jego życiu pojawi się kobieta, ale ta historia zakończy się tragicznie - mówił enigmatycznie aktor.

U policjantki Joanny wciąż pod górkę, nadal bowiem będzie miała problemy z bratem i ojcem. - Będą pakowali się w kłopoty, tato Aśki popadnie w hazard - komentowała nowe odcinki Magda Szczepanek. - Czeka ją także nowy wątek związany ze szkołą tańca - powiedziała aktorka.

Wojciech Sukiennik ujawnił zaś, że w życiu policjanta Zapały pojawią się zmiany - Nie będzie wiedział do końca w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Chodzi o przeprowadzkę - powiedział aktor. Okazuje się, że w życiu Krzysztofa nie będzie kolorowo - Chce się odsunąć od sytuacji, w której jest. I zamierza kupić dom. Ale nie wszystko pójdzie po jego myśli - zaznaczył serialowy Krzysztof Zapała.

Czy nowe odcinki będą równie ekscytujące i elektryzujące jak poprzednie? Jak będą sobie radzić z wyzwaniami bohaterowie serialu? Którzy z mundurowych wpadną w tarapaty, a kto wyjdzie na prostą?

Oglądaj w IPLA.TV: „Policjantki i policjanci”: Czy 10. sezon będzie równie dramatyczny?

„Policjantki i Policjanci” od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Nowe sezony serialowych hitów Czwórki od 4 marca
Drugi sezon „Gwiazd Kabaretu” od 1 marca w Czwórce
Serial komediowy „Nokaut” od 5 marca w Czwórce
Paweł Orleański z nowym „Galileo” od 2 marca w Czwórce
Rekordowe wyniki w paśmie serialowych hitów Czwórki
Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

Komentarze
© Polsat 2019