2019-03-01

Ola Jordan: Faworyci? Trudno jest ich teraz wytypować

0

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” szczerze o uczestnikach 9. edycji show. Kogo mistrzyni tańca widzi w gronie pretendentów do Kryształowej Kuli? Jakie cechy są jej zdaniem ważne, aby zwyciężyć w tanecznym show? Czy Ola Jordan trzyma za kogoś kciuki?

- Niektórzy są uzdolnieni muzycznie i słyszą rytm, inni są sportowcami i wiedzą, ile pracy trzeba, włożyć aby być mistrzem - przyznała w rozmowie z dziennikarzem Polsat News. - Każdy z uczestników ma swoje predyspozycje i inne przygotowanie. Każdy ma swoje najlepsze rzeczy - oceniła potencjał Ola Jordan, która w piątkowe wieczory zasiądzie za jurorskim stołem razem z Michałem Malitowskim, Andrzejem Grabowskim i Iwoną Pavlović.

Specjalistka zaznaczyła, że efekt finalny, to kwestia dopracowania techniki, a to z kolei wymaga wiele wysiłku. Jej zdaniem właśnie to jest najważniejsze, aby odnieść sukces. Czy w takim razie każdy może tańczyć? - Trzeba się bawić tańcem - podkreśliła i dodała, że to zajęcie dla wszystkich, bo chociaż ludzie różnić się będą poziomem i zaawansowaniem, to nikt nie powinien się ograniczać, czy czuć wykluczonym.

Czy Ola Jordan chce wrócić do rywalizacji na parkiecie? Jak na jej udział w show zapatruje się rodzina w Anglii? Zobacz rozmowę z jurorką:

Kto Twoim zdaniem okaże się najlepszy w rywalizacji o Kryształową Kulę?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Kto z uczestników 9. edycji stresuje się najbardziej?
„Taniec z Gwiazdami”: Górale ruszają na podbój parkietu!

Komentarze
© Polsat 2020