2019-02-27

Nowe sezony serialowych hitów Czwórki od 4 marca

0

Ruszają „Septagon”, „Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. Od poniedziałku 4 marca Czwórka rozpoczyna emisję nowych sezonów przebojowych produkcji, które będzie można oglądać w ich stałych pasmach.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 emitowany będzie drugi sezon serialu „Septagon”, którego oglądalność podczas emisji pierwszej serii rosła z tygodnia na tydzień, w finale przekraczając milion widzów.
„Septagon” to oryginalny polski format łączący elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, a opowiadający o pracownikach tytułowego biura detektywistycznego i prowadzonych przez nich śledztwach.
W nowym sezonie pojawią się nowe postaci i poszerzone zostaną wątki związane z życiem prywatnym i uczuciowym bohaterów. W rolach głównych wystąpią m.in. Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński, Paweł Jeziółkowski, Elżbieta Lisowska-Kopeć i Wojciech Zygmunt. Producentem serialu jest firma Tako Media.

O godz. 19:00, także od poniedziałku do piątku, emitowane będą premierowe odcinki dziesiątego już sezonu serialu „Policjantki i Policjanci”, który w minionym sezonie mógł się pochwalić udziałami w rynku na poziomie 12,5%.
W nowej serii oprócz zmian na komendzie i w składzie patroli, widzowie mogą się spodziewać wielu zwrotów akcji w życiu zawodowym i prywatnym bohaterów.
W stałej obsadzie serialu pojawi się Laura Samojłowicz, która dołączy do odtwórców ról znanych z poprzednich sezonów: Mariusza Węgłowskiego, Magdy Malcharek, Bogusława Kudłka, Magdy Szczepanek, Pawła Monsiela, Wojciecha Sukiennika, Anny Kukawskiej, Maryli Morydz, Bartka Piekarskiego, Małgorzaty Kałuzińskiej i Macieja Tomaszewskiego.

Godz. 20:00 od poniedziałku do czwartku to czas na premiery serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którego poprzedni sezon uzyskał rekordową oglądalność, sięgającą średnio 1,9 mln widzów i 12,2% udziałów w rynku (SHR All 4+), co zapewniło Czwórce pozycję wicelidera w paśmie emisji serialu.
W nowym sezonie do stałej obsady „Sprawiedliwych…”, którą stanowią m.in. Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Urszula Bogucka, Tomasz Radawiec, Gabriela Oberbek, Magdalena Margulewicz, Michał Kitliński, Agata Skórska, Sasza Reznikow, Przemysław Kapsa, Marika Tomczyk, dołączą Monika Mrozowska i Jędrzej Taranek.

Producentem seriali „Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” jest ATM Grupa.

Zobacz także:
Drugi sezon „Gwiazd Kabaretu” od 1 marca w Czwórce
Serial komediowy „Nokaut” od 5 marca w Czwórce
Paweł Orleański z nowym „Galileo” od 2 marca w Czwórce
Rekordowe wyniki w paśmie serialowych hitów Czwórki
Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

Komentarze
© Polsat 2019