2019-02-22

„Ślad”: Nowe odcinki, nowe zagadki, nowi bohaterowie

0

Mroczny świat przestępstw i zbrodni na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV. Jakie niespodzianki czekają na oficerów Centralnego Wydziału Śledczego? Czy specjalistom uda się rozwikłać wszystkie przypadki naruszenia prawa? Po każdej zbrodni pozostaje ślad… Jak na niego trafić?

Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzi podinspektor policji Renata Różańska (Anita Jancia), która zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus).

W nowym sezonie Centralny Wydział Śledczy wzmocni doświadczony profiler z ABW - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Wspólnie z Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej. Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek „Cichy” Cichocki (Marcel Sabat). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł „Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Renaty Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce koleżankę ze studiów - Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego wchodzi aż piętnastu ekspertów: oficerowie operacyjni, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych ale przede wszystkim bohaterów - swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni.

W drugiej serii „Śladu” obok Anity Janci i Mariusza Jakusa wystąpią: Agnieszka Kawiorska, Krzysztof Wach, Cezary Łukaszewicz, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, James Malcolm, Zuzanna Lit, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Aleksandra Hamkało. Do obsady nowej serii dołączą Joanna Koroniewska, Marcel Sabat, Waldemar Błaszczyk i Ada Fijał.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Sekrety, tajemnice i... niespodzianki @adafijal #slad2 #slad #nowysezon #luty @polsatofficial

Post udostępniony przez Ślad - serial Polsat (@sladpolsat)

„Ślad" to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okił Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński, Jarosław Banaszek, Marcin Ziębiński, Krzysztof Łukaszewicz i Anna Maszczyńska-Bąk. Adaptacją scenariuszy zajmują się Patrycja Spychalska i Paweł Sobczak. Nadzór literacki i producencki pełni Jacek Ściobłowski, a operatorami obrazu są: Sandro Wysocki, Jarosław Siedlecki i Wojciech Węgrzyn.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Oni są już przygotowani na nowe odcinki, a Wy? #slad #nowysezon #premieratuztuz

Post udostępniony przez Ślad - serial Polsat (@sladpolsat)

Nowe odcinki serialu „Ślad” wracają na antenę Polsatu 25 lutego i będą emitowane od poniedziałku do czwartku po godzinie 22:00. W IPLA.TV serial dostępny jest od 22 lutego. Drugi sezon z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia.

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ada Fijał o swojej roli w serialu „Ślad”: Ze mną nie ma żartów!
Marta Jarczewska: Centralny Wydział Śledczy rośnie w siłę
„Ślad”: Jakie zagadki i wyzwania czekają w nowych odcinkach?

Komentarze
© Polsat 2019