2019-02-17

Antek Smykiewicz: Czy dam sobie radę jako kobieta?

0

Artysta o wyzwaniach, które czekają na niego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Antek Smykiewicz to jeden z ośmiu uczestników, którzy zaprezentują swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie na scenie 11. edycji programu. Jak piosenkarz sprawdzi się w nieswoim repertuarze? Czy okaże się, że ma smykałkę do aktorstwa? Będzie potrafił przekonująco odegrać nawet kobietę?

Marek Kaliszuk jako Nicki Minaj, Marcin Przybylski jako Grace Jones czy Marek Molak jako Raffaella Carra to jedne z najbardziej pamiętanych wcieleń z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Odgrywanie damskiej roli przez mężczyzn to niełatwe zadanie, ale ci panowie udowodnili, że dla uczestników show nie ma rzeczy niemożliwych.

W rozmowie z IPLA.TV Antek Smykiewicz przyznał, że postaci żeńskie mogą sprawić mu kłopot. - Największą obawą przed wzięciem udziału w show było śpiewanie damskich wokali - wyznał wokalista.

Czy popularny piosenkarz wylosuje w trakcie sezonu rolę którejś z wielkich diw? Może przyjdzie mu wykonać jeden z hitów raperki Cardi B?

Wokalista zdradził, w jakich rolach widziałby się jednak najchętniej. - Chciałbym coś mocno rockowego i może jakiś hip-hop - ujawnił autor takich przebojów jak „Pomimo burz” i „Już nie Ty”.

Oglądaj w IPLA.TV: Antek Smykiewicz: Do wzięcia udziału przekonała mnie formuła programu

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 23 lutego w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Najbardziej szalone występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Potraficie ich rozpoznać? Czy te twarze brzmią znajomo?
Maciej Dowbor: Mam ambitne plany na 2019 rok 
Ekskluzywny Menel o depresji: Można z niej wyjść!
Kto wystąpi w 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Oto triumfatorzy 10. sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze