2019-02-09

Queen of Poland 2018: One są najpiękniejsze! Kto wygrał?

0

W konkursie wzięło udział czternaście dziewczyn z całej Polski. Finalistki spotkały się w eleganckim kurorcie na Wyspach Zielonego Przylądka, gdzie przez tydzień przygotowywały się do uroczystej gali. Relację z Queen of Poland 2018 przeprowadziła Telewizja POLSAT. Jak przebiegały wybory?

Uczestniczki doświadczyły przygody życia, egzotycznej wyprawy, której towarzyszyły wyjątkowe konkursowe emocje. Zanim jednak udały się na Wyspę Sal do miejscowości Santa Maria, głównego ośrodka turystycznego Republiki Zielonego Przylądka, przeszły przez eliminacje. Najpierw spośród tysiąca zgłoszeń wybrano 60 kandydatek, a potem w listopadzie 2018 roku w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie poznaliśmy finałową grupę.

Znalazły się w niej: Elwira Nosal (Walim), Karina Dardzińska (Wrocław), Klaudia Waleczek (Rudzica), Dominika Grabias (Biłgoraj), Angelika Ciosek (Sadków), Kaja Oleszczuk (Dąbrowa Górnicza), Natalia Drąg (Żagań), Aleksandra Rejowska (Warszawa), Aleksandra Powaga (Chełm), Klaudia Sycha (Słupsk), Karina Tryba (Charzykowy), Aleksandra Werner (Kielce), Paulina Palenka (Chełm) oraz Małgorzata Habdas (Żywiec).

Po gorącym, tanecznym powitaniu w afrykańskim kraju dziewczyny mogły pozwolić sobie na odrobinę relaksu i szalonej zabawy w basenie. Nie zapomniały jednak o utrzymaniu dobrej formy - na start aqua aerobik, który okazał się także świetnym sposobem na integrację kandydatek.

Kolejnych atrakcji w malowniczym zakątku świata nie brakowało. Słońce, ocean, plaże i palmy były doskonałym tłem do wielu aktywności. Finalistki zwiedzały okolicę, poznały lokalne tradycje i przysmaki, uczyły się nurkowania głębinowego, uprawiały kitesurfing, pływały na deskach surfingowych, skakały z katamaranu na środku oceanu, kąpały się w jeziorze solankowym, a nawet podziwiały zjawisko fatamorgany. Wszystko z powtarzanym często beztroskim lokalnym hasłem „Cabo Verde. No stress”.

Był czas pełen przyjemności, ale także ten związany z przygotowaniami do wyborów. Zajmowały go lekcje choreografii pod okiem Magdaleny Koszeli, pedagoga i instruktora tańca, a także przymiarki strojów specjalnie zaprojektowanych na galę przez Barbarę Ziendalską oraz stylizacje fryzur.

Decydujący wieczór rozpoczął się od występów muzycznych miejscowych artystów. Wszyscy czekali jednak na główne bohaterki, które czterokrotnie miały okazję demonstrować swoje atuty. Kandydatki zaprezentowały się w kostiumach kąpielowych Madora Beach Design, bieliźnie marki Vena Lingerie, strojach sportowych Itaka i sukniach wieczorowych Attraction Paris.

Wyniki Queen of Poland 2018:
Queen of Poland 2018 - Dominika Grabias (Biłgoraj)
Queen of La Vie Skin 2018 - Aleksandra Werner (Kielce)
Queen of Attraction Paris 2018 - Karina Tryba (Charzykowy)
Queen of Vena 2018 - Karina Dardzińska (Wrocław)
Queen of Morabitur 2018 - Małgorzata Habdas (Żywiec)
Queen of Oasis Atlantico Belorizonte 2018 - Elwira Nosal (Walim)

Oglądaj w IPLA.TV: Queen of Poland 2018

Komentarze
© Polsat 2019