2019-02-07

Agnieszka Sienkiewicz będzie mamą po raz drugi. Gratulacje!

0

Aktorka oficjalnie podzieliła się dobrą nowiną ze swoimi fanami. Będzie to już drugie dziecko Agnieszki Sienkiewicz, która znana jest przede wszystkim z roli Doroty w serialu Telewizji POLSAT „Przyjaciółki”. Czy błogosławiony stan wpłynie na jej ekranową kreację?

- Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę - tak napisała na swoim profilu instagramowym Agnieszka Sienkiewicz. W ten sposób poinformowała, że spodziewa się już drugiego dziecka. - Gratulacje! Ślicznie Pani wygląda - piszą w komentarzach zachwyceni fani aktorki, która zachęca także w swoim poście do wspierania akcji charytatywnych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪 Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia... Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak #momtobe #rodzew2019 #pregnant #motherhood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Agnieszka Sienkiewicz jest już mamą dwuletniej Zofii, a także szczęśliwą mężatką. Podkreśla także, że ceni sobie spędzanie wolnego czasu z rodziną. Napisała o tym niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych. - Chociaż uwielbiamy oglądać stare bajki, to szukamy wciąż sposobów na wspólną, rodzinną zabawę. Całą rodziną uwielbiamy klocki - zaznaczyła we wpisie.

O tym, że aktorka dużą część swojego czasu poświęca na sprawy związane z dziećmi i rodziną, świadczy również fakt, że prowadzi sklep z artykułami dla maluchów. Angażuje się także w akcje charytatywne, które za każdym razem osobiście sprawdza. - Zawsze wszystkie zbiórki weryfikuję i kontaktuję się z rodziną - podkreśliła Agnieszka Sienkiewicz

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i gratulujemy!

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Agnieszka Sienkiewicz: Należę do tej babskiej bandy!
W kogo wciela się Tamara Arciuch w serialu „Przyjaciółki”?
Nicole Bogdanowicz: Wiek nie jest przeszkodą w związku
„Przyjaciółki”: Czy Dorota na stałe odeszła od Eryka?
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła
Agnieszka Sienkiewicz-Gauer: Uczę się dbać o siebie

Komentarze
© Polsat 2019