2019-02-04

„Ninja Warrior Polska”: Zgłoś się do programu!

0

Trwa casting do nowego show Telewizji POLSAT. Dołącz do najlepszych! W programie mogą wziąć udział zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy poszukujący ekstremalnych wyzwań. Do pokonania wyjątkowa trasa, pełna pułapek i niespodzianek. „Ninja Warrior Polska” czeka na nowych mistrzów!

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. Ten tor to sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej. Jego ostatni etap ukończyli tylko nieliczni. I tylko oni mają prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami Ninja.

W programie mogą wziąć udział zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Bo „Ninja Warrior” to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie - oraz milionom widzów - że niemożliwe nie istnieje.

Do zawodów „Ninja Warrior” zgłosić może się każdy, kto ma ukończone 18 lat i chce stawić czoła wyzwaniu. Nie liczy się płeć ani doświadczenie. Na starcie może stanąć zarówno listonosz, księgowa, emerytowany żołnierz, student jak i doświadczony atleta. Do mety, którą stanowi legendarna Góra Midoriyama, dotrą jednak tylko najlepsi. Nic dziwnego. W końcu tor „Ninja Warrior” jest dopracowany w każdym szczególe i rozwijany od ponad 20 lat. Taką konstrukcję pokonać może jeden na milion!

Program budzi ogromne emocje na całym świecie. Jest emitowany w kilkudziesięciu krajach, a jego zwycięzcy stają się legendami i ulubieńcami widzów. „Ninja Warrior” w końcu zawitał do Polski.

Chcesz się zgłosić do programu?

Zapoznaj się z regulaminem castingu klikając tutaj, a następnie wypełnij krótki kwestionariusz online - znajdujący się tutaj - i czekaj na kontakt od producentów.

Komentarze
© Polsat 2019