2019-01-30

„Ślad”: Jakie zagadki i wyzwania czekają w nowych odcinkach?

0

Laboratorium czy praca w terenie - co okaże się skuteczniejsze w walce ze zbrodnią? Jakiego rodzaju sprawy będą rozwiązywać funkcjonariusze Centralnego Wydziału Śledczego? Do jakich wniosków dochodzić będą zespoły kierowane przez Renatę Różańską i Rafała Walczaka? Odpowiedzi poznamy już wiosną. Trwają zdjęcia do kolejnego sezonu serialu „Ślad”.

Oficerowie Centralnego Wydziału Śledczego to elita śledczych w Polsce. Zabójczo skuteczni i skrupulatni doprowadzą każdą sprawę do końca. Zespół w składzie: Anna Szpunar, Tomasz Bączyk, Artur Kotowicz, Sebastian Wrona, Bartosz Majski, Małgorzata Mazurek, Kinga Bielska, Jędrzej Lisowski, Ilona Andrzejewska, Jacek Zaręba i Julia Sulimowska ma na koncie dziesiątki rozwikłanych zagadek dotyczących morderstw, porwań, a także znacznie bardziej wyrafinowanych zbrodni. Do sedna sprawy może doprowadzić ich nawet najmniejszy pozostawiony przez bandytę lub ofiarę ślad.

Pierwsza seria „Śladu” cieszyła się dużą popularnością wśród widzów Telewizji POLSAT oraz IPLA.TV. Co wyróżnia ten serial za tle innych produkcji? - Na jego potrzeby wymyślono jednostkę nazwaną Centralny Wydział Śledczy. Jest nietuzinkowa ze względu na kompetencje i skład zespołu. Wśród funkcjonariuszy znajdują się choćby były haker czy emerytowany profesor - mówił w wywiadzie dla POLSAT.PL reżyser i producent Okił Khamidow.

Wkrótce widzowie będą mogli poznać kolejne zagadki i perypetie bohaterów serialu. Czy w następnej serii „Śladu” będzie więcej pracy laboratoryjnej, a może raczej mrożących krew w żyłach spotkań w cztery oczy z groźnymi przestępcami? Jakie metody będzie stosował w śledztwach Rafał Walczak? Czy inspektor pozostanie wierny swoim zasadom i nadal będzie działał niczym „Brudny Harry”? Czy inspektor Różańska utrzyma się na stanowisku szefowej Centralnego Wydziału Śledczego?

Ślad na wiosnę w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Okił Khamidov: Serial „Ślad” to nie jest telenowela
James Malcolm: Świetnie czuję się w laboratorium
„Ślad”: Co może ukoić ból zrozpaczonej rodziny?
Agnieszka Kawiorska: Imponują mi silne kobiety
Krzysztof Wach: Jestem jak „Zły porucznik”, a nie Poirot
Joanna Osyda zamieszana w śmierć dwóch kobiet?
Mariusz Jakus: Dwóch pijanych chciało się sprawdzić
Marta Jarczewska: Gram twardą, ale wrażliwą babkę
Aleksandra Hamkało: Nigdy nie byłam w prosektorium...
„Ślad”: Zbrodnie największego kalibru! Dwa odcinki we wtorki
Anita Jancia: Renata Różańska z serialu „Ślad” to twardy szef
Poznaj kulisy serialu „Ślad”. Zobacz galerię zdjęć!
„Ślad”: Anita Jancia i Mariusz Jakus prezentują plan serialu
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2019