2018-12-16

Mister Supranational 2018: To on jest najprzystojniejszy!

0

Podczas gali w Krynicy Zdroju poznaliśmy najpiękniejszego mężczyznę świata! Trzecia edycja prestiżowego konkursu była wyjątkowa dla wszystkich 39 kandydatów, ale po tytuł mógł sięgnąć tylko jeden z nich. Mister Supranational 2018 został Mister Indii, Prathamesh Maulingkar.

Zanim zaczęły się finałowe emocje, uczestnicy spotkali się 25 listopada na zgrupowaniu w Szczawnicy Zdoju. Tam zażyli nieco sportu i jazdy konnej, a także wypoczynku w spa, aby zrelaksować się i psychicznie przygotować do walki o najwyższe laury. Przy okazji brali udział w sesjach fotograficznych, realizacji materiałów filmowych oraz poznawali ten piękny kawałek Polski podczas wycieczek krajoznawczych.

Gdy światła i kamery, a przede wszystkim oczy widzów Polsatu, zostały skierowane na kandydatów, rozpoczęła się decydująca rozgrywka. Liczył się każdy drobiazg, a presja była ogromna. W jury konkursu zasiedli między innymi: Ewa Minge, Karolina Szostak, Paulina Sykut-Jeżyna, nowo wybrana Miss Supranational 2018, nowo wybrana Miss Polski 2018, zeszłoroczny zwycięzca konkursu i inne gwiazdy. - To był fantastyczny etap w moim życiu - podkreślił Gabriel Correa z Wenezueli, Mister Supranational 2017. - Jestem bardzo wdzięczny organizatorom konkursu. Dzięki udziałowi w wyborach otrzymałem wiele ofert pracy na całym świecie. Mojemu następny życzę niezapomnianych wrażeń i żeby dobrze wykorzystał szansę, jaką daje wygrana - dodał poprzedni laureat przed rozpoczęciem rywalizacji.

Konkursowe show rozpoczął muzyczny motyw z filmu „Piraci z Karaibów”, do którego odbył się taneczny pokaz najprzystojniejszych piratów świata. Było gorąco! I to nie tylko dlatego, że na scenie zapłonęły płomienie!

Chwilę później na scenę wkroczyli Paulina Chylewska, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności. To oni - jako prowadzący gali - oficjalnie otworzyli konkurs Mister Supranational 2018. A znany choćby z serialu „Rodzina zastępcza” Aleksandra Szwed nie omieszkała wspomnieć, że zdecydowana większość kandydatów to single. Drogie panie - miłego oglądania!

Podczas pierwszej zakulisowej wizyty z kamerą Paulina Chylewska poprosiła uczestników, by opowiedzieli o tanecznych przygotowaniach do konkursu, które odbyli pod okiem Tomasza Barańskiego. W trakcie rozmowy wyszło na jaw, że biorący udział w rywalizacji Mister Polski Jakub Kucner wystąpi wiosną w emitowanym w Telewizji POLSAT show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W ten sposób poznaliśmy pierwszego uczestnika 9. edycji programu!

A tuż po kulisach nadszedł czas na pierwszy pokaz indywidualny, podczas którego przystojniacy z całego świata zaprezentowali niewielką próbkę swoich umiejętności tanecznych i zdecydowanie większą próbkę wdzięku z kobietami u boku. Stylu dodały im niewątpliwie stroje casual z najnowszej kolekcji Pierre Cardin.

Nadmiar testosteronu rozrzedziła niezwykle utalentowana wokalistka Natalia Szroeder, która wykonała swój przebój „Parasole”. To był porywający występ!

A co z Misterami? Dziennikarka sportowa Paulina Chylewska wyznała, że czeka, aż zaprezentują trochę tężyzny fizycznej. I to można było zobaczyć podczas relacji ze zgrupowania w Szczawnicy Zdroju. Oto materiał dla koneserek męskich ciał, dla fanek prawdziwych wysportowanych twardzieli oraz dla miłośników pięknych krajobrazów.

Powrót na scenę w Krynicy Zdroju, a tam kandydaci do tytułu Mister Supranational 2018 w młodzieżowej streetwearowej kolekcji JNJOY. Tematem występu był uliczny pojedynek taneczny. Gdyby tak to wyglądało, z pewnością nikt nie kojarzyłby takich bitew z gangsterką. Wręcz przeciwnie, pojawiłyby się rzesze fanów, a zwłaszcza fanek!

A skoro o kobietach mowa, to czas, by jedna z nich zawładnęła sceną. Monika Urlik w brawurowym wykonaniu przeboju Whitney Houston „I Have Nothing”. Nic dodać nic ująć, bo ciarki pobiegły po plecach.

Stroje kąpielowe, czyli to, na co czekają podczas konkursu piękności wszyscy! Kolekcja Self Collection została przyjęta entuzjastycznie i okazała się najlepszą okazją, by wyłonić TOP 20 konkursu. Czy temperatura tego wieczora może jeszcze wzrosnąć?

Uczestnicy konkursu rozładowali napięcie podczas pokazu niezwykłego talent show. Niektórzy dostali od losu znacznie więcej niż tylko urodę, bo zaprezentowanych umiejętności można im tylko pozazdrościć.

Elegancja i klasa w nowoczesnym wydaniu? Oto TOP 20 w kolekcji Claudius Scissor. Przystojni? To zdecydowanie za mało powiedziane.

Nadmiar testosteronu po raz kolejny rozładowała Natalia Szroeder. Znakomita polska piosenkarka wykonała tym razem hit Dua Lipy „Be The One”. No to kto zostanie tym jedynym?

Po chwili okazało się, którzy spośród urzekających gentelmanów zgromadzonych na scenie w Krynicy Zdroju znaleźli się w finale. Połowa z nich pożegnała się z konkursem na tym etapie, a pozostali utworzyli TOP 10. To wśród nich znajduje się najprzystojniejszy mężczyzna świata!

W jakim stroju zaprezentują się najlepiej? Oczywiście że w smokingach od Pierre Cardin. Ale sam spacer po wybiegu byłby zbyt łatwy. Panowie zaprezentowali się więc z partnerkami, z którymi zatańczyli w rytm przeboju „Time of my Life” z filmu „Dirty Dancing”.

Napięcie sięgnęło zenitu, gdy nadszedł moment ogłoszenia werdyktu.

Mister Supranational 2018 został Mister Indii, Prathamesh Maulingkar. Nagrodę wręczyli mu nowo wybrana Miss Supranational 2018 oraz Mister Supranational 2017.

Nasz kraj reprezentował Jakub Kucner, 30-letni model i trener personalny oraz Mister Polski 2017. Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, który na swoim koncie ma występy w serialach oraz produkcjach filmowych. Prowadził również pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. Podczas prestiżowego konkursu Mister Supranational 2018 osiągnął jeszcze większy sukces i zdobył tytuł I Wicemistera. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Oto wyniki konkursu:
IV Wicemister: Ennio Fafieanie (Holandia)
III Wicemister: Kevin Dasom (Tajlandia)
II Wicemister: Samuel Costa (Brazylia)
I Wicemister: Jakub Kucner (Polska)
Mister Supranational 2018: Prathamesh Maulingkar (Indie)

Zobacz także:
Mister Supranational 2018: Rywalizacja przed wyborami
Oto najprzystojniejsi mężczyźni świata! Zobacz zdjęcia
Jakub Kucner: Liczy się pomysł na siebie i na tytuł
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. To Jakub Kucner!
Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie
Miss Supranational 2018: Tytuł i korona dla...
Ona jest najpiękniejsza! Poznaliśmy Miss Polski 2018
Oto finalistki Miss Polski 2018. Która najładniejsza?
Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych
Magdalena Bieńkowska: Nawet nie marzyłam, że zostanę miss
Krzysztof Ibisz: Wygrywa ten, kto ma to coś i błysk w oku

Komentarze
© Polsat 2020