2018-12-07

Rekordowa oglądalność „Wydarzeń”. Ponad 4,1 mln widzów

0

Oto wynik głównego wydania flagowego serwisu informacyjnego Telewizji POLSAT. W czwartek 6 grudnia średnio ponad 4,1 miliona widzów śledziło główne wydanie „Wydarzeń”. W trakcie emisji programu Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Główne wydanie „Wydarzeń”, które poprowadziła Dorota Gawryluk, było najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w polskiej telewizji. Łączna widownia na antenach Telewizji POLSAT i Polsat News wyniosła średnio ponad 4,1 miliona widzów, co przełożyło się na wysokie udziały. W grupie 4+ program uzyskał 26,8% SHR, a wśród widzów w grupie 16-49 udziały sięgnęły 30,8%. Program informacyjny Polsatu wybrało tego dnia o prawie milion widzów więcej niż następny w zestawieniu program informacyjny stacji konkurencyjnej.

„Wydarzenia” to najbardziej obiektywny oraz niezależny w polskich telewizjach serwis informacyjny, emitowany na antenie Telewizji POLSAT i Polsat News. Główne wydanie widzowie mogą śledzić codziennie o godz. 18:50. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.

Gospodarzami wydań weekendowych „Wydarzenia 18:50” są Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. O godz. 15:50 widzowie mogą oglądać wydanie popołudniowe na antenie Polsatu głównego i Polsatu News. „Wydarzenia 15:50” prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski. Codziennie w Polsat News o godzinie 21:50 emitowane jest również wydanie wieczorne „Wydarzeń”, które jest kompleksowym podsumowaniem najważniejszych doniesień z kraju i ze świata, połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień. „Wydarzenia 21:50” poprowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger i Jarosław Gugała.

Zobacz także:
Rekordowe wyniki oglądalności wieczoru wyborczego „Polska Wybiera 2018”
Bogdan Rymanowski: Będziemy zadawać trudne pytania

Komentarze
© Polsat 2019