2018-11-04

Anna Dereszowska: Chciałam ułożyć młodszego partnera

0

Popularna aktorka gościła w programie „Demakijaż” na antenie Polsat Cafe. Opowiedziała o traumie, którą przeżyła w dzieciństwie, drodze do sławy i swoim życiu uczuciowym. Jakie szczegóły zdradziła? Czym Anna Dereszowska zachwyciła prowadzącego Krzysztofa Ibisza?

Anna Dereszowska urodziła się w Mikołowie w rodzinie lekarzy. Jako dziecko lubiła grać w tenisa i jeździć konno. Grała na fortepianie i śpiewała. Występowała i jeździła na nartach. Szkolne sprawdziany zaliczała z marszu, zwłaszcza z matematyki, historii i przyrody. Nie chciała być lekarzem, ale o mały włos nie została architektem. W trakcie egzaminów na studia zmieniła nieoczekiwanie kurs na aktorstwo i za pierwszym razem dostała się do Akademii Teatralnej w Warszawie. Trudne początki spędziła schowana w kącie, ale wrodzony upór i skłonność do grania va bank sprawiły, że już pierwszy rok studiów został nagrodzony stypendium. Pozostała na fali wznoszącej, zarówno jeśli chodzi o występy na deskach teatru, jak i te na ekranach kin i telewizorów. Brała udział również w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu. Choć jest perfekcjonistką w pracy, nigdy nie odłożyła na później swojego prywatnego życia. Do miłości podchodzi z odwagą i na poważnie. Zawsze ma czas dla najbliższych - zwłaszcza dla córki Leny i syna Maxa, którego wychowuje z partnerem - fotografem Danielem Duniakiem.

- Nie lubię stagnacji. Lubię zmiany, kiedy dużo się dzieje, żeby się kręciło - powiedziała o sobie aktorka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Na pytanie dziennikarza, w co „wyposażył ją” rodzinny dom, odpowiedziała, że przede wszystkim w dużo ciepła. Okazuje się, że mama artystki zmarła, kiedy ta miała niespełna dziewięć lat. - Od taty doświadczyłam poczucia bezpieczeństwa i miłości - przyznała Dereszowska. Co jeszcze powiedziała o swoim dzieciństwie? Jakie wspomnienia są dla niej ważne? Czy dobrze układały się jej relacje z macochą?

W programie „Demakijaż” Anna Dereszowska zdradziła również szczegóły życia studenckiego i pierwszych szlifów, jakie zdobywała jako aktorka. Krzysztofowi Ibiszowi opowiedziała także o swoim życiu uczuciowym. Zarówno tym z lat szkolnych, jak i o poważnych relacjach, które łączyły ją z mężczyznami. Co powiedziała o związku z ojcem swojej córki - Mikołajem Grabowskim? Jak traktuje macierzyństwo? Czy dzieci odgrywają ważną rolę w jej życiu? - Dzieci dały mi bardzo dużo akceptacji dla samej siebie, pokazały, że nie ma ideałów, że mama nie musi być po prostu zawsze uśmiechnięta. Chociaż ja generalnie jestem osobą, która naprawdę widzi świat raczej w pozytywnych barwach. Co też jest fajne, bo przyciągam do siebie takich ludzi - przyznała Anna Dereszowska.

Aktorka związana jest z fotografem Danielem Duniakiem, z którym mają syna. W jaki sposób układają się ich relacje. - Trafiłam na takiego dziada, mówię o Danielu. Myślałam sobie: młodszy ode mnie, ułożę go sobie, a to jest takie uparte coś. Ścieramy się totalnie, oboje jesteśmy Koziorożcami. Trafiła kosa na kamień - przyznała.

Jaka jest prywatnie Anna Dereszowska? Co robi, kiedy nie gra lub nie śpiewa? Czy lubi myć okna? Co jest dla niej ważne w życiu?

Oglądaj w IPLA.TV: „Demakijaż”

Demakijaż w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Edyta Olszówka: Mam dużo wolności, za którą jednak płacę
Beksy: Widzowie prosili nas nawet o zdjęcia stópek...
Kasia Kowalska: Nikt nie jest przygotowany na popularność
Ewa Wachowicz: Uwielbiam, gdy mężczyzna gotuje dla kobiety
Agnieszka Sienkiewicz-Gauer: Uczę się dbać o siebie

Komentarze
© Polsat 2020