2018-10-24

Oto finaliści „Śpiewajmy razem. All Together Now”

0

Zobacz uczestników, którzy stanęli do walki o nagrodę główną - 100 tysięcy złotych. Konkurencja była ogromna, a stawka bardzo wyrównana. Wszystko wskazywało na to, że w finale będzie miało miejsce niesamowite widowisko muzyczno-rozrywkowe. Kto przekonał wymagającą ścianę jurorów programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”? Poznajcie bliżej całą 14 uczestników.

Adam Ruszczyński
Historyk z Zielonej Góry, który marzy o tym, by występować w Nashville. Na scenie „Śpiewajmy razem” zaprezentował się w rodzimym repertuarze. Jego cover piosenki „Parostatek”, w oryginale wykonywanej przez Krzysztofa Krawczyka, porwał do zabawy 86 jurorów. - Bardzo była wyczuwalna muzykalność. Pan przyszedł i zaśpiewał tak, jak ta piosenka ma brzmieć. Było cudownie, bardzo dziękuję! - mówiła po występie Ewa Farna. Adam Ruszczyński pokonał w dogrywce Karolinę Borner.

Patrycja Błach
Potrzeba nie lada odwagi, by zmierzyć się z dorobkiem artystycznym Anny Jantar. Ale z takim głosem można wszystko. Patrycja Błach, uczennica ze Zdziechowic, zachwyciła ścianę jurorów przepięknym i radosnym wykonaniem hitu „Tyle słońca w całym mieście”. Uczestniczka zdobyła aż 95 punktów. - Uwielbiam to, co sobą reprezentujesz. Tę świeżość, tę bezpretensjonalność - mówił o jej występie Olaf Deriglasoff. - Było to fajne przeżycie - dodał rockman.

Katarzyna Dudzik
Z sali treningowej na scenę „All Together Now”? Oto wyjątkowa historia Katarzyny Dudzik! Dziewczyna porzuciła rzut młotem na rzecz ćwiczeń wokalnych. Opłacało się wykonać ten ryzykowny krok! Wykonanie wielkiego przeboju z lat 70. „I Will Survive” Glorii Gaynor wyszło jej fenomenalnie. - Jak ty czujesz rytm, jak frazowałaś! Masz flow. Wielkie brawa dla ciebie - oceniła Ewa Farna. Noty Kasi - 98.

Paulina i Bartek Gruszeccy
Blogerka i informatyk to śpiewające małżeństwo z Aleksandrowa Łódzkiego, które oczarowało aż 80 jurorów. Para wykonała niezwykle emocjonującą balladę „Say Something” A Great Big World i Christiny Aguilery. Idealnie wpasowali się w klimat tej piosenki. - Macie zgrane głosy. Wielki szacunek dla was - komentował wzruszony Olaf Deriglasoff. - Brakuje słów w takich momentach - wtórował mu Juliusz Kamil.

Natalia Zaręba
Młoda uczestniczka z Piaseczna. Obecnie uczy się w liceum w klasie o profilu teatralno-dziennikarskim. - Przyjechałam tutaj, żeby się sprawdzić - mówiła przed wejściem na scenę. No i stało się! Natalii udało się przekonać do siebie aż 96 sędziów. Wszystko za sprawą świetnego wykonania „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. - Jesteś świadomą artystką - podsumowała występ Ewa Farna.

Mariusz Suchożebrski
Jedyny uczestnik „Śpiewajmy razem”, któremu udało się porwać do zabawy wszystkich jurorów. - Mariusz, uwielbiam ten numer. Jak go usłyszałem po raz pierwszy, to spadłem z krzesła - mówił producent Tabb o „Human” Rag’n’Bone Man. Zachwytom nie było końca. - Powiem ci tak: od wielu lat po raz pierwszy słyszę rasowy, rockowy wokal w tym kraju - komplementował chłopaka Krzysztof Jaryczewski.

Lena Czechowicz
O tym, że można łączyć wizaż z muzyką, wie nie tylko jurorka Ewa Gil. Lena Czechowicz również jest aktywna w tej pierwszej branży, a przy tym potrafi doskonale śpiewać. - Postaram się nie wywrócić, wchodząc na scenę - żartowała wschodząca gwiazda. Jej żywiołowego wykonania „W stronę słońca” nie powstydziłaby się sama Ewelina Lisowska. - W końcu kobieta, która wie czego chce - skomentowała rockowa wokalistka Ewa Urban. Punktacja? 97!

Paulina Urynowicz
Telemarketerka z Żyrardowa, która zabrała jurorów do gwiazd. O kim mowa? O Paulinie Urynowicz, która wykonując wielki przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja gwiazd”, przekonała do siebie aż 94 sędziów. - Masz charakter! Musisz popracować nad intonacją, ale gratuluję. Dla mnie jest okej - skomentował występ włoski artysta Rei Ceballo.

Tomasz Furman
Student Akademii Muzycznej zaskoczył wszystkich nietypowym wykonaniem motywu przewodniego z popularnej bajki „Pszczółka Maja”. Uczestnik obudził w 93 jurorach wspomnienia z dzieciństwa. - Bardzo mi się podobało. Poczułam się jak w operze i bardzo mnie to przekonało - oceniła Edyta Zaboroś.

Katarzyna Grzesiek
Czyżby następczyni Pink? Wszystko jest możliwe! Dziewczyna pracująca na co dzień jako dietetyk zaprezentowała przed ścianą jurorów kawałek „Try”. Był ogień! - Zazwyczaj czekamy w wykonach na refreny, bo tam się wszystko otwiera. U ciebie bardziej podobały mi się zwrotki. Od pierwszych tonów zrozumiałam, jaka jest w tobie niesamowita muzykalność - chwaliła uczestniczkę Ewa Farna. Punktacja? 95!

Agata Czaban
Kobieta o silnej osobowości i wielkiej energii. Jej dynamiczne wykonanie „Let’s Get Loud”, czyli znanego hitu Jennifer Lopez, zerwało z miejsc aż 99 osób. - Po prostu chapeau bas - powiedział krótko Nick Sinckler po latynoskim show w wykonaniu tej uczestniczki.

Roman Grzegorczyk
Emeryt z Kielc nie spodziewał się zapewne aż tak wysokiego wyniku. Jury oceniło jego wykonanie „Cała sala śpiewa z nami” na 92 punkty. - Wziąłeś mnie tym, że jesteś tak rozbujany i roześmiany na tej scenie - chwaliła mężczyznę Bronia Rylska. - Jest pan przykładem na to, że w dojrzałym wieku można żyć pełnią życia - mówił wzruszony Madox.

Mateusz Łopaciuk
To właśnie w tym uczestniku zakochała się sama… Saszan! Wokalistka była pod wielkim wrażeniem głosu i charyzmy Mateusza. Chłopak, który jest magazynierem w Janowie Podlaskim, wykonał hit „Knockin’ on Heaven’s Door”. Zdobył 94 głosy. - Mateusz, ta twoja piękna uroda. Jesteś mój - żartowała Lonia Rylska.

Patrycja Pałucka
Dziewczyna w mocnej stylizacji i z wielkim głosem! Zadziorny styl uczestniczki przypadł do gustu Anji Orthodox. Patrycja postawiła wysoko poprzeczkę, śpiewając numer Agnieszki Chylińskiej „Królowa łez”. Tej wersji znanego utworu polskiej gwiazdy przyznano 94 głosy.

Stawka finalistów była zróżnicowana i prezentowała wyrównany wysoki poziom. Kto zaskoczył na finiszu, olśnił jury i wyszedł ze studia bogatszy o 100 tysięcy złotych? Co widzowie, jurorzy i uczestnicy show zobaczyli w ostatnim odcinku, w którym aż roiło się od talentów i barwnych osobowości?

Oglądaj w IPLA.TV: „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Zobacz także:
CNE o finale „Śpiewajmy razem”: Mam faworytów
„All Together Now”: Ostatnie starcie przed finałem
Pin Up Candy: Relacje z programu są najcenniejsze
„All Together Now”: Disco diwa na szczycie. Co to był za show!
Dżaga: Głos można podszkolić. Osobowość trzeba mieć 
„All Together Now”: Padł rekord! Setka jurorów wstała z krzeseł! 
Iza Kowalewska: Zdarzyło mi się uronić łzę
Kinga Miśkiewicz: Amatorzy lepsi niż profesjonaliści
„Śpiewajmy razem”: Jeszcze więcej dobrej muzyki i emocji!
Przebojowe „Śpiewajmy razem”. Które hity porwały jury?
Z kim pracuje Ewa Farna? Oto całe jury „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Mocny start! Są pierwsi finaliści
„All Together Now”: Saszan zakochała się w uczestniku
Igor Kwiatkowski: Biegam jak lis po szalonym kurniku
Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2019