2018-10-19

Metamorfozy w „The Story Of My Life”. Mamy zdjęcia!

0

Czy goście drugiej edycji programu są gotowi na wielkie przemiany? Jak zareagują rozmówcy Katarzyny Montgomery na swoje wcielenia z przyszłości? Niezwykły program „The Story Of My Life. Historia naszego życia” od piątku 26 października o godz. 21:35 w Telewizji POLSAT.

Wszystkie pary, które skorzystały z zaproszenia do programu, połączyła wielka miłość. Bohaterowie kolejnych odcinków zgodnie twierdzą, że chcą się razem zestarzeć. W „The Story Of My Life. Historia naszego życia” przejdą wyjątkowe metamorfozy i dzięki charakteryzatorom będą starsi kolejno o trzydzieści i sześćdziesiąt lat. Jakie będą ich reakcje?

Przedstawiamy uczestników drugiego sezonu:

Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka
Jeden z najpopularniejszy siatkarzy w Polsce poznał swoją żonę jeszcze w czasach szkolnych, a dokładniej w liceum. Ukochana wspierała go przez lata, gdy grał w reprezentacji i klubach, nawet poza granicami kraju. Była z nim także wtedy, gdy zgodził się na wyjątkową przygodę w programie Telewizji POLSAT „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Piotr i Aleksandra są szczęśliwym małżeństwem od 23 lat. Wychowują trójkę dzieci. Czy planują więcej pociech? Jakie mają plany na przyszłość?

Michał Koterski i Marcela Leszczak
Do czasu spotkania z Marcelą Leszczak, Michał Koterski wiódł życie szalonego singla bez zobowiązań. Dopiero związek z popularną modelką sprawił, że aktor serialu „Pierwsza miłość” postanowił ustatkować się na dobre. Ich pierwsze wspólne dziecko przyszło na świat 17 października 2017 roku. - Jestem na początku tej drogi, więc uczę się ojcostwa. Chyba nikt się nie urodził ojcem i nie jest przygotowany na rodzicielstwo - przyznał odważnie w jednym z wywiadów. Jak zmieniła się ich relacja po narodzinach Fryderyka?

Wiktora Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O ich relacji zaczęło być głośno wiosną 2018 roku. Choć młoda aktorka i uczestniczka programu „Taniec z Gwiazdami” jest w związku z wielką gwiazdą internetu dość krótko, to oboje traktują tę relację bardzo poważnie. Szczerze i otwarcie mówią o tym, że planują razem wspólną przyszłość. Czy sukcesy zawodowe pomagają czy przeszkadzają w utrzymaniu miłości? Czy metamorfoza umocni ich uczucie?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
Burzliwe życie i kariera Michała Wiśniewskiego sprawiły, że można śmiało o nim napisać „mężczyzna po przejściach”. Małżeństwo z Dominiką jest jego czwartą próbą miłości na całe życie. Para pobrała się 30 czerwca 2012 roku, podczas przepięknej ceremonii na Mazurach. Wspólnie wychowują syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa partnerki. Jakie historie o swoim związku opowiedzieli? Co ich łączy, a co różni?

Sławomir i Kajra
Najbardziej znane muzyczne małżeństwo w kraju. Sławomir i Kajra swoim talentem podbijają serca słuchaczy i widzów w całej Polsce. Czy największy przebój króla rock-polo „Miłość w Zakopanem” opowiada właśnie o nich? Owocem związku artystycznego duetu jest syn Kordian, urodzony 9 września 2016 roku. Jak wygląda wspólne życie w trasie? Czy wielka sława jest siłą napędową dla uczuć tej dwójki?

Oto pierwsze zdjęcia z drugiej edycji programu:

The Story Of My Life. Historia naszego życia w piątek o godz. 21:35 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Nowe „The Story Of My Life” od 26 października w Polsacie
Znamy bohaterów drugiej edycji „The Story Of My Life”
Sukces „The Story Of My Life. Historia naszego życia”
Czesław i Dorota Mozilowie: To mocne i inspirujące przeżycie
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: To nas umocni!
Jan i Lenka Klimentowie: Liczy się to, co mamy w środku
Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!

Komentarze
© Polsat 2019