2018-10-04

Gwiazdy mówią o swoich rolach w filmie „Serce nie sługa”

0

Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała i Borys Szyc z humorem o uczuciach. Kim są bohaterowie nowej komedii romantycznej Cyfrowej Strefy Twórców? Jak powstawał film? Co odróżnia go od innych tego typu produkcji? Odpowiadają odtwórcy głównych ról. „Serce nie sługa” od 5 października w kinach.

W głównego bohatera filmu „Serce nie sługa” - Filipa, tekściarza i autora romantycznych piosenek - wciela się Paweł Domagała. To nie tylko aktor, lecz wręcz człowiek orkiestra. Nie tylko gra w filmach, lecz także pisze piosenki i śpiewa. Jego utwór „Weź nie pytaj” bije rekordy popularności.

„Film Serce nie sługa to opowieść o ludziach, na których drodze staje miłość. Jak to w życiu bywa, nie wszystko uda im się jednak zaplanować. Czasami pewne rzeczy dzieją się w najmniej oczekiwanym momencie i trzeba im stawić czoła” - mówi ekranowy Filip. Zobacz, co jeszcze powiedział o filmie Paweł Domagała i czym jest dla niego prawdziwa miłość.

Najważniejsza rola kobieca przypadła natomiast w udziale Romie Gąsiorowskiej. Jej bohaterka, Daria „jest w jakimś sensie symbolem współczesnej kobiety. Po trzydziestce, bez stałego związku, ale z szerokim spektrum możliwości, które sprawia, że potencjalnym partnerom stawia wysoko poprzeczkę. Daria ma bardzo bliskiego przyjaciela Filipa, który jest zupełnie od niej różny. Trochę jak puzzle pasują do siebie w jakiś nieoczywisty sposób i ta ich przyjaźń przeradza się w miłość” - mówi aktorka. 

Czy związek podrywacza Filipa i wymagającej Darii może okazać dojść do skutku? Czy niedawni przyjaciele będą potrafili znaleźć wspólny język w miłości?

Ważną rolę w filmie „Serce nie sługa” odgrywa również Borys Szyc. „Gram Maćka, przyjaciela Filipa, czyli głównej postaci granej przez Pawła Domagałę. Maciek widzi siebie w Filipie, tylko siebie sprzed paru lat. I z takim pobłażaniem patrzy na swojego przyjaciela, który ciągle żyje życiem wiecznego kawalera, a tak naprawdę wyczuwa, że jest chyba samotny i tak jak każdy, tej miłości potrzebuje” - opowiada.

Bohater, w którego wciela się Borys Szyc, odnalazł już miłość swojego życia. Teraz próbuje pomóc przyjacielowi. Czy mu się powiedzie? I komu udało się usidlić „wiecznego chłopca”? Kim jest jego kochająca żona?

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości; zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. 

Daria i Filip - główni bohaterowie filmu - znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, czuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. 

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy może trwać wiecznie? „Serce nie sługa” od 5 października w kinach. 

Oficjalny profil filmu „Serce nie sługa” na Instagramie

Zobacz także:
Jaki jest film „Serce nie sługa”? Zobacz zwiastun
Oglądaj w IPLA.TV: „Serce nie sługa” - kulisy
„Serce nie sługa”: Zobacz teledysk z piosenką do filmu
Agnieszka Odorowicz: Komercyjne nie znaczy łatwe
Dwa miliony biletów! Sukces filmu „Narzeczony na niby”
„Narzeczony na niby”, czyli nowe oblicze gwiazd ekranu
Piotr Adamczyk knuje, psuje i jest zły. Nie na niby!
„Narzeczony na niby” to dużo miłości i dużo wzruszeń
„Narzeczony na niby”, a śmieszy i wzrusza naprawdę
„Najlepszy”: Nowy smak zwycięstwa w kinie

Komentarze
© Polsat 2021