2018-10-02

„Ślad” - odcinek 5: Zabójca z siekierą

0

Centralny Wydział Śledczy bada sprawę tajemniczego pochówku czterech kobiet pod jednym z wrocławskich garaży. Wszystkie ofiary zginęły w ten sam sposób. Jednak jedna z nich jest dwa razy starsza od reszty. Czy okaże się, że właśnie to jest klucz do rozwiązania zagadki?

Wszystkie tropy prowadzą początkowo do właściciela garażu - Wacława Iwańskiego. Rozwiązanie sprawy wydaje się oczywiste, ale podkomisarz Wrona podaje je w wątpliwość ze względu na jego zdaniem wiarygodne alibi Iwańskiego.

Na horyzoncie pojawia się również świadek - chory psychicznie Walduś, który twierdzi, że widział, jak tajemniczy mnich w kapturze obuchem siekiery zamordował w parku pewną dziewczynę. We wskazanym przez niego miejscu znajdują się ślady krwi, ale... nie należą do żadnej z wcześniejszych ofiar. Nieoczekiwanie wkrótce ginie też sam Walduś. 

Czy stracił życie dlatego, że był świadkiem morderstwa? - Był u nas, złożył zeznania, a przestępca mógł się o tym dowiedzieć - stwierdziła komisarz Renata Różańska. Miejsce, w którym zostaje odnalezione jego ciało, odkrywa jednak przed śledczymi nowe okoliczności sprawy. Teraz funkcjonariusze CWŚ mogą połączyć ze sobą fakty, by odkryć rozwiązanie, jakiego nikt się nie spodziewał. Wygląda bowiem na to, że ktoś wodził ich za nos…

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 5

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także
„Ślad” - odcinek 4: Fatalny romans biznesmena
„Ślad” - odcinek 3: Ostatnia ofiara „Organisty”
„Ślad” - odcinek 2: Śmiertelny jad węża
„Ślad” - odcinek 1: Psychopata zabija dzieci
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020