2018-09-30

„W rytmie serca” - odcinek 32: Zaginiony

0

Pojawienie się brata Weroniki w Kazimierzu sprawia, że wszyscy zaczynają kłamać. Policja w całym kraju razem z prokuratorem Siedleckim szuka Piotra. Czy uda im się odnaleźć uciekiniera? Trafi ponownie za kratki? I jak zachowa się Nowacka?

Na prośbę Weroniki Marysia przyjechała do jej domu. Na miejscu zastała rannego Piotra. Biernacka opatrzyła mężczyznę, ale w zamian chciała poznać prawdę na temat jego tożsamości.

Nowacka nie uwierzyła, że brat został niewinnie skazany. Więzień postanowił więc uciec z domu siostry, która wkrótce znalazła go nieprzytomnego w lesie. O pomoc ponownie poprosiła Marię.

Policjantka wie, że żeby ukryć brata, musi wrócić do pracy w służbach...

W związku z pojawieniem się Piotra kłopoty ma również Biernacka. Pielęgniarka okłamała Adama, że jest w szpitalu na operacji, podczas gdy usuwała kule rannemu. Żmuda pojechał jednak do Jabłonowa i dowiedział się, że Maria nie powiedziała mu prawdy.

Lekarz urządził partnerce scenę zazdrości i oskarżył ją o nieszczerość. - Wiem, kiedy ktoś ściemnia - powiedział do ukochanej. - No tak, masz w tym przecież duże doświadczenie - odpowiedziała mu kobieta.

Do Kazimierza przyjechała też znana dziennikarka, by dokończyć śledztwo w sprawie trujących odpadów.

Mira to pracoholiczka, co za złe ma jej syn - Sebastian. Podczas dochodzenia kobieta dostawała listy z pogróżkami. - Zostaw nas w spokoju albo będziesz żałować - brzmiał złowieszczy napis na jednej z otrzymanych przesyłek. Nieustraszona kobieta kontynuowała jednak sprawę, co doprowadziło do zniknięcia jej dziecka.

Okazało się, że za porwaniem stał… właśnie Sebastian, który chciał nastraszyć mamę i sprawić, by mniej pracowała.

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 32

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 31: Jakby nie było jutra
„W rytmie serca” - odcinek 30: To skomplikowane
„W rytmie serca” - odcinek 29: Niespodziewane spotkanie
„W rytmie serca” - odcinek 28: Czarna owca
„W rytmie serca” - odcinek 27: W pułapce
Aktor z serialu „W rytmie serca” zagra u Quentina Tarantino!

Komentarze
© Polsat 2020