2018-09-25

„Ślad” - odcinek 4: Fatalny romans biznesmena

0

Na pogotowie ratunkowe dzwoni młoda dziewczyna - dziennikarka jednej z gazet - i drżącym głosem prosi o interwencję z powodu grożącej jej śmierci. Wkrótce zostaje znaleziona martwa we własnej łazience. Pół godziny przed śmiercią uprawiała seks…

W okolicach mieszkania dziewczyny zatrzymano mężczyznę, który utrzymuje, że woził do denatki sok ananasowy. Jaki ma to związek ze śmiercią redaktorki Olgi Strzeleckiej?

Dowody znalezione na miejscu zbrodni prowadzą wprost do Marii Martynowicz - żony biznesmena Alexa Martynowicza, z którym - jak się okazuje - denatka była w ciąży. - Coś za łatwo to idzie - zauważa Bączyk. Czy to Maria jest sprawcą zabójstwa?

Motyw wydaje się oczywisty, dowody niepodważalne, ale szczegóły formalne kontraktu małżeńskiego państwa Martynowiczów rzucają nowe światło na zeznania Marii. Funkcjonariusze Centralnego Wydziału Śledczego zwracają uwagę na relacje biznesmena Martynowicza z innymi młodymi kobietami. Nie jest łatwo rozszyfrować po mistrzowsku zaplanowaną zbrodnię, ale jeszcze trudniej udowodnić winę komuś, kto do tej pory przebiegle śmiał się funkcjonariuszom w twarz. Z pomocą w sprawie przyjdzie jednak przenikliwy umysł Bączyka i sygnał, który… wróci z tamtego świata.

W tle całej historii pojawia się tajemnicza Lara Gałecka. Czy okaże się zamieszana w śmierć dziennikarki?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 4

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także
Aleksandra Hamkało: Nigdy nie byłam w prosektorium...
„Ślad” - odcinek 2: Śmiertelny jad węża
„Ślad” - odcinek 1: Psychopata zabija dzieci
„Ślad”: Zbrodnie największego kalibru! Dwa odcinki we wtorki
Anita Jancia: Renata Różańska z serialu „Ślad” to twardy szef
Poznaj kulisy serialu „Ślad”. Zobacz galerię zdjęć!
„Ślad”: Anita Jancia i Mariusz Jakus prezentują plan serialu
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020