2018-09-25

„Ślad” - odcinek 3: Ostatnia ofiara „Organisty”

0

Centralny Wydział Śledczy wciąż usiłuje rozwikłać zagadkę zabójstwa 17 dzieci. Wszystkie ofiary zostały wcześniej porwane. Nieznana jest przyczyna ich śmierci. Wyjątek stanowi ostatnia ofiara, o której wiadomo, że została zastrzelona. Śledztwo w tej sprawie kieruje zespół CWŚ na ślepy tor.

Okazuje się, że grupa przestępcza trudniąca się handlem organami postanowiła wykorzystać fakt istnienia „Organisty”. I to oni, podszywając się pod psychopatę, dokonali ostatniego - 17. zabójstwa. Brak postępów w śledztwie coraz bardziej irytuje najwyższe władze państwowe. - Góra oczekuje wyników! - grzmi minister Skóra podczas spotkania z szefową CWŚ Renatą Różańską.

Celem bandytów było tylko zdobycie organów dziecka. Zespół CWŚ rozbija grupę przestępczą i odkrywa ich plan podszywania się pod psychopatę. W wyniku wytężonej pracy i dzięki odrobinie szczęścia policjanci trafiają jednak na ślad „Organisty”. Wygląda na to, że morderca dokonuje zabójstw z wykorzystaniem śmiertelnego jadu kufii (jadowitego węża z Azji). Podążając tym tropem śledczy pod kierownictwem Walczaka i Różańskiej natrafiają na starożytną chińską legendę, według której zamordowanie 18 dzieci pozwala zabójcy osiągnąć wieczne oczyszczenie. Zespół CWŚ orientuje się, że „Organista” planuje dokonać jeszcze jednego zabójstwa. Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką jest życie 18. porwanej dziewczynki.

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 3

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także
Aleksandra Hamkało: Nigdy nie byłam w prosektorium...
„Ślad” - odcinek 2: Śmiertelny jad węża
„Ślad” - odcinek 1: Psychopata zabija dzieci
„Ślad”: Zbrodnie największego kalibru! Dwa odcinki we wtorki
Anita Jancia: Renata Różańska z serialu „Ślad” to twardy szef
Poznaj kulisy serialu „Ślad”. Zobacz galerię zdjęć!
„Ślad”: Anita Jancia i Mariusz Jakus prezentują plan serialu
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020