2018-09-14

„World of Dance - Polska”: Takie emocje w piątkowe wieczory

0

Nowe show Polsatu gwarantuje rywalizację na najwyższym poziomie. „World of Dance - Polska” to spektakularne widowisko, w którym najlepsi tancerze z kraju i ze świata prezentują swoje umiejętności. Wyjątkowe występy od piątku 14 września o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

„World of Dance” to program, który został wymyślony w Stanach Zjednoczonych przez Jennifer Lopez, a „World of Dance - Polska” po raz pierwszy jest realizowany w Europie! Czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach? Z pewnością czegoś nowego i świeżego w porównaniu z tym co widzieliśmy w tanecznych show do tej pory. Sposób realizacji i szybkości montażu przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar!

Oto fragment występu młodego uczestnika Cezarego Borowika, który zaprezentował świetne umiejętności w tańcu współczesnym.

Treningi rozpoczął dość późno bo w wieku 17 lat, ale techniki i wyczucia stylu mógłby mu pozazdrościć niejeden tancerz z ogromnym doświadczeniem. Takich popisów w nowym show Polsatu nie zabraknie.

Wszystkich uczestników, profesjonalistów rywalizujących w trzech kategoriach (juniorów, dorosłych i formacji tanecznych), ocenia trójka jurorów i pasjonatów tańca: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński.

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 1

„World of Dance - Polska” w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„World of Dance - Polska”: Ruszyła taneczna machina!
Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała?
Olga Kalicka po raz pierwszy zostanie mamą. Gratulujemy!
Michał Malitowski: Będę dużo bardziej surowy
Roofi: Gdybym nadal przeżywał takie nerwy, to byłbym już siwy
Olga Kalicka: „World of Dance” to świetna przygoda
Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą „World of Dance”
Edyta Herbuś trzecią jurorką „World of Dance”
Rafał „Roofi” Kamiński jurorem „World of Dance” w Polsacie
„World of Dance”: Pierwszy juror to... Michał Malitowski!

Komentarze
© Polsat 2019