2018-09-13

„Pierwsza miłość”: Czy Paweł znów będzie chodził?

0

Czy bohater serialu „Pierwsza miłość” odzyska pełną sprawność? Tragicznie zakończony udział w bójce bokserskiej wciąż daje o sobie znać. Na szczęście pojawia się nadzieja na odzyskanie władzy w nogach! Co się wydarzy?

Problem niepełnosprawności Pawła od kilku miesięcy podgrzewa atmosferę wokół serialu. Od udziału w nielegalnej walce bokserskiej minęło sporo czasu. Niestety, bohater, którego gra Michał Malinowski, wciąż nie odzyskał władzy w nogach.

Nadzieja na powrót do zdrowia jednak powraca! Tomek, syn Kingi i Artura, który ostatnio zaprzyjaźnił się z Pawłem, wpadnie w poważne tarapaty. Zdemaskowany przez niego bandyta włamie się do mieszkania Kulczyckich. Kryminalista będzie chciał odzyskać zdjęcia, które chłopak zrobił jego więzionej matce. Mężczyzna, który bezpardonowo napadnie na Tomka, w ostatniej chwili zostanie ubezwłasnowolniony przez Pawła. Pod wpływem silnych przeżyć niepełnosprawny chłopak stanie na nogi, aby ratować przyjaciela! Czy to oznacza, że powrót do zdrowia jest tylko kwestią czasu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Sowińska: Ten romans to historia z życia
„Pierwsza miłość”: Jowita atakuje! Czy Sabina się obroni?
„Pierwsza miłość”: Krystian i Kalina zostaną rodzicami
„Pierwsza miłość”: Marysia w więzieniu! Dlaczego?
Miłosny trójkąt w serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Co się wydarzy w życiu Kazanowej?
„Pierwsza miłość”: Co czeka Sylwię Konecką?

Komentarze
© Polsat 2019