2018-09-11

„Śpiewajmy razem”: Kim jest ta setka artystów na ścianie?

0

Oto największa grupa jurorów w całej Polsce! Co o nich wiemy? Ramona Rey, Tabb, Madox, Michał Stawiński i Ewa Farna - to tylko kilka nazwisk z całej setki osób zasiadających na ścianie jury. Jak komentują swój udział w „Śpiewajmy razem. All Together Now”? Czego oczekują od uczestników?

Poznajcie bliżej część jurorów. Wśród nich są m.in. rockman, śpiewaczka operowa, producent muzyczny, wokalista heavymetalowy i raper. Każdy zupełnie inny, ale wszystkich łączy jedno - miłość do muzyki! Jak musi zaśpiewać uczestnik, by poderwać ich z miejsc? Na jakie występy czekają? Jaki utwór jest pewniakiem? - Szukam przede wszystkim artystycznej zuchwałości - komentował Olaf Deriglasoff, artysta lubujący się w mocniejszych brzmieniach. - Chciałabym doświadczyć uniesienia - ujawniła z kolei wizażystka Ewa Gil. Zobaczcie, co mówią  pozostali jurorzy!

„Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na jednym prostym założeniu - zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i wspólnej zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób wstanie z miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik! - Będę więcej wstawać niż siadać - żartowała Saszan. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy; soliści, duety i większe grupy muzyczne.

Drugi odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” już w środę 12 września o 20:30 w Polsacie.

Zobacz także:
„Śpiewajmy razem”: Mocny start! Są pierwsi finaliści 
„All Together Now”: Saszan zakochała się w uczestniku
Tak bawią się jurorzy „All Together Now”. Cała setka!
Igor Kwiatkowski: Biegam jak lis po szalonym kurniku
Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”
Co warto wiedzieć o „Śpiewajmy razem. All Together Now”?
Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2020