2018-09-04

„Świat według Kiepskich”: Mariolka wychodzi za mąż!

0

Ferdynand Kiepski zamierza jak najszybciej wyswatać swoją córkę. Kto wygra wyścig do jej serca? Czyją żoną zostanie Mariola? Jak przebiegną oświadczyny i jak będzie wyglądać rodzinna uroczystość w rodzinie Kiepskich?

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 znów zaczynają dostarczać widzom potężną dawkę abstrakcyjnych sytuacji, które „nie śniły się nawet fizjologom”. Niekiepski ubaw z Kiepskimi to pewna pozycja środowych wieczorów w Polsacie.

W pierwszym odcinku nowej serii Ferdek obawia się o przyszłość swojej córki Marioli, która deklaruje, że chce pozostać osobą niezamężną. Kiepski senior uważa, że dzieje się tak dlatego, że nie poznała odpowiedniego mężczyzny. Zatroskany ojciec postanawia znaleźć Mariolce kandydata na męża, którym okaże się jej oddany adorator - Mikołaj Kopernik.

Ferdynand dostrzeże w nim cechy, których wybredna dziewczyna nie zauważała. Do swojego pomysłu przekona Halinkę, a następnie zacznie organizować rodzinną uroczystość. Kiedy wszystko zacznie się składać w zgrabną całość, pozostanie mu sprawić, by jego idea spodobała się samej Mariolce. A to nie będzie łatwe, bo dziewczyna nie podziela entuzjazmu swoich rodziców. W negocjacjach pomocna okaże się jednak żona Waldusia – Jolasia...

„Świat według Kiepskich”od środy 5 września o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Weronika Książkiewicz w „Świecie według Kiepskich”
Michał Koterski zagra w serialu „Świat według Kiepskich”
„Świat według Kiepskich”: Jakie będą nowe odcinki?
Michał Koterski: To był najlepszy rok w moim życiu
Michał Koterski o „Kaśce” z serialu „Pierwsza miłość”
Którędy wiedzie droga do serca Halinki Kiepskiej?
Andrzej Gałła: Spotkałem takich jak prezes Kozłowski
Bartosz Żukowski ceni w aktorstwie uczciwość
Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy
Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!

Komentarze
© Polsat 2018