2018-09-02

Bohaterowie serialu „Ślad” zapraszają na premierę

0

Fascynujące kryminalne zagadki w Telewizji POLSAT od wtorku 18 września. - Każda sprawa będzie skomplikowana i... brutalna - podkreślają aktorzy serialu „Ślad” po prezentacji jesiennej ramówki stacji. - Nic nie będzie takie oczywiste - twierdzą zgodnie.

- To krwawy serial, a do tego wartki i bardzo złożony. Sprawom, które będziemy chcieli rozwikłać, towarzyszyć będą bardzo duże emocje - mówi Aleksandra Hamkało, która zagra Annę Szpunar, lekarza medycyny sądowej. - Poprowadzę sekcje zwłok i badania denatów, żeby udzielić istotnych wskazówek do śledztw - dodaje.

- Śledztwo to gra, a reguły wyznacza szczegół - tak nowy serial zapowiada Anita Jancia, czyli podinspektor Renata Różańska, profesor nauk medycznych i ekspert kryminalistyki. - Czasami tylko intuicja jest po twojej stronie, ale to tylko początek. Sprawdzasz, badasz, szukasz rozwiązań - opowiada o swojej zawodowej misji.

W obsadzie znalazł się również Mariusz Jakus, w roli nadkomisarza Rafała Walczaka. - Myślą, że potrafią wszystko. Planują godzinami, kłamią, zakładają maski. Czy działam na granicy prawa? To nie ja przekraczam linię, tylko przestępcy - tak aktor tłumaczy zasady, jakimi kierować się będzie jego kontrowersyjna serialowa postać. - Policyjna robota. To lubię! - dodaje.

Skład powołanego po serii morderstw Centralnego Wydziału Śledczego uzupełniają Kamil Szeptycki jako Tomasz Bączyk, technik IT, haker z kryminalną przeszłością oraz Cezary Łukaszewicz, podkomisarz Artur Kotowicz, bardzo zagadkowy analityk. Na ekranie pojawi się również plejada młodych aktorów, a wśród nich: Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm czy Zuzanna Lit.

Serial z pewnością zostawi ślad w głowach widzów. Gdy informacje o produkcji trafiły do mediów, natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. „Już nie możemy się doczekać!”, „Zapowiada się super”, „To będzie hit!”, „Mam wielką nadzieję, że to będzie jeden z moich ulubionych seriali” - pisali internauci.

Która z postaci zyskają największą sympatię widzów? W jaki sposób ekipa Centralnego Wydziału Śledczego poradzi sobie z najtrudniejszymi sprawami?

„Ślad” od wtorku 18 września o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Po każdej zbrodni zostaje... „Ślad”! Kto wpadnie na trop?
„Ślad” - nowość w jesiennej ramówce Polsatu

Komentarze
© Polsat 2021