2018-08-31

„Oko za oko” od 3 października w Czwórce

0

Jedną z najbardziej oczekiwanych premier Czwórki tej jesieni jest najnowsza produkcja Tadeusza Lampki. „Oko za oko” będzie można oglądać od 3 października - premierowo w środy i czwartki o godz. 21:00 oraz w piątki o godz. 21:00 - dwa odcinki.

Tytułowa dewiza nawiązuje do rozgrywających się na różnych poziomach konfliktów fabularnych, w których naprzeciw siebie stają niegdyś szczęśliwi małżonkowie - mecenas Anna Wysocka i prokurator Maciej Wysocki, ich współpracownicy Iza i Konstanty oraz strony postępowań, jakie prowadzą bohaterowie. W tle toczy się zagadkowa sprawa, w jaką uwikłana została kancelaria szefowej i mentorki Anny.

Akcja serialu rozpoczyna się rozwodem Wysockich, których prywatny spór zaogniają kolejne ostre konfrontacje. Dochodzi do nich na gruncie zawodowym pomiędzy niezwykle skutecznym i nieprzejednanym prokuratorem a wybijającą się na niezależność zdolną adwokat. Iskry sypią się też zawsze gdy krzyżują się drogi prokurator Izabeli Gryc z biura Wysockiego i mecenasa Konstantego Litwickiego z kancelarii Anny. W rozgrywce tej pary, oprócz argumentów oskarżenia i obrony, ścierają się cięty język i twardy charakter Izy z urokiem osobistym i nieprzeciętnym tupetem Konstantego.

W rolach głównych występują: Dominika Łakomska (jako mecenas Anna Wysocka), Łukasz Konopka (prokurator Maciej Wysocki), Kaja Walden (prokurator Izabela Gryc) i Maciej Kosmala (mecenas Konstanty Litwicki).

Autorem scenariusza „Oko za oko” jest Jarosław Kamiński, reżyserem - Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej.

„Oko za oko” od 3 października - premierowo w środy i czwartki o godz. 21:00 oraz w piątki o godz. 21:00 - dwa odcinki w Czwórce.

Zobacz także:
„Maria z przedmieścia” od 5 września w Czwórce
Polska premiera serialu „Światło twoich oczu” 5 września w Czwórce
Nowy sezon „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” od 3 września w Czwórce
„Policjantki i Policjanci” od 3 września w Czwórce
Nowe sezony hitów Czwórki od 3 września

Komentarze
© Polsat 2019