2018-08-29

„Nasz nowy dom”: Niecodzienne wyzwania ekipy programu

0

Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski wzięli udział w ambitnym konkursie. Architekci i budowlańcy programu „Nasz nowy dom” często stają przed trudnymi egzaminami - tym razem zaprezentowali się podczas wyjątkowych zawodów. Jakich?

Program „Nasz nowy dom” wymaga od całej ekipy poświęcenia ogromnej ilości energii i czasu, aby stworzyć dla potrzebujących rodzin, prawdziwy i bezpieczny dom. Zespół Katarzyny Dowbor zawsze musi mierzyć się z czasem, pogodą i nieprzewidzianymi zdarzeniami, jakie mają miejsce podczas prac remontowych. Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski lubią wyzwania. Także poza planem. Obaj, jako reprezentanci programu, wzięli udział w powożeniu zaprzęgu podczas XXI Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd w Zakrzowie.

Zabawa najwyraźniej przypadła im do gustu. - Za sprawą Katarzyny Dowbor mieliśmy naprawdę fantastyczny weekend. Dzięki za wspaniałą rywalizację w powożeniu zaprzęgu - napisał Maciej Pertkiewicz na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Podczas zmagań towarzyszyła im gospodyni programu „Nasz nowy dom”. - Podstępem zostałam wpisana na listę do konkursu w jeździe westernowej. Cóż, nie było wyjścia! Wzięłam udział - wyjawiła Katarzyna Dowbor.

„Nasz nowy dom” od czwartku 6 września o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Paweł Loroch na planie u Katarzyny Dowbor
„Nasz nowy dom”: Jesienne odcinki już tuż-tuż
Katarzyna Dowbor wydała książkę dla dzieci
Martyna Kupczyk i Żora Korolyov w nietypowej roli
Katarzyna Dowbor: Zakochuję się w intelekcie
„Nasz nowy dom” pomaga również… Tego nie było na wizji

Komentarze