2018-08-10

Iwona Pavlović w formie! Trenuje nawet na urlopie

0

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” należy do fanów aktywnego wypoczynku. Podczas wakacji w górach tancerka oddaje się biegowej pasji. Nic dziwnego, że jedna z najwyrazistszych postaci programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” może poszczycić się figurą nastolatki.

Iwona Pavlović od lat zachwyca nie tylko umiejętnościami tanecznymi, lecz także nienaganną figurą. Jurorka nigdy nie ukrywała, że jest wielbicielką sportu, a w szczególności biegania. Na jej profilu w mediach społecznościowych możemy obejrzeć zdjęcia dokumentujące jej poczynania. Choreografka nawet w trudnym górskim terenie ciężko trenuje, a na trasach towarzyszy jej ukochany mąż.

- Trening w górach o poranku! Polecam każdemu! Coś niesamowitego! Ten zapach, odgłosy, widoki… siła i energia na cały dzień! - podpisała jedną z fotografii. Fani nie szczędzą komplementów pod adresem Czarnej Mamby. - Dlatego jesteś taka piękna!, Super, szczerze podziwiam - piszą w komentarzach.

Iwona Pavlović to doskonały przykład na to, że systematyczna aktywność fizyczna owocuje nie tylko dobrym zdrowiem, lecz także piękną figurą.

Mona Mon

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Iwona Pavlović zdradziła sekret szczupłej sylwetki
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2018