2018-08-08

Poważna choroba Zuzy z serialu „Przyjaciółki”. Co jej dolega?

0

Anita Sokołowska zamieściła niepokojące zdjęcia. Wyjdzie z tego? Jak potoczą się losy Zuzy Markiewicz? Z czym będzie musiała się zmagać bankierka w 12. sezonie serialu „Przyjaciółki”?

Poród, powrót do pracy, kłopoty z ustaleniem ojcostwa oraz perturbacje natury towarzyskiej. Życie ambitnej bankierki w minionych odcinkach nie było usłane różami. Kiedy ukochany Zuzy, Jasiek, dowiedział się, że to nie on jest biologicznym tatą wychowywanego wspólnie synka, wyprowadził się od Markiewicz. Sytuację starał się wykorzystać faktyczny ojciec chłopca - szef ochrony banku, w którym pracuje Zuza.

A jakie niespodzianki czekają na Zuzę w 12. serii „Przyjaciółek”. Okazuje się, że los nie będzie jej rozpieszczał. Wręcz przeciwnie. Anita Sokołowska zdradziła, że niektóre sceny są „emocjonalnie ciężkie do grania”. Aktorka zamieściła w serwisie społecznościowym niepokojące zdjęcia przedstawiające metamorfozę postaci, w którą się wciela.

Okazuje się, że Zuza będzie chorować na raka. Wiadomość o tym, że ma nowotwór piersi, spadnie na dyrektor banku jak grom z jasnego nieba. Jak poradzi sobie z chorobą oraz ze związanym z nią stresem?

Przypomnijmy, że w rodzinie Zuzy Markiewicz były już przypadki nowotworów. Wcześniej na raka, także piersi, chorowała matka bohaterki - Stefa. Czy Markiewicz uda się pokonać chorobę? A może osieroci małego Grzesia? Odpowiedź na te dramatyczne pytania będzie można znaleźć, oglądając 12. sezon serialu „Przyjaciółki” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Michał Pogodowski

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” na zakręcie. Jak potoczą się ich kariery?
Wakacyjny luz Ingi z serialu „Przyjaciółki”. Jak wypoczywa?
Zuza z „Przyjaciółek” znowu jest na życiowym zakręcie?
Nowe odcinki „Przyjaciółek” tuż tuż. Co dzieje się na planie?
Baby Shower Małgorzaty Sochy! Kto się pojawił?
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018