2018-08-07

Aktywne wakacje gwiazd „Pierwszej miłości”. Co robią?

0

Aktorzy ulubionego serialu widzów Polsatu wypoczywają, uprawiając sport. Jakie formy aktywności wybierają artyści z popularnej produkcji Telewizji POLSAT? Co sprawia im największą frajdę? Jaka jest tajemnica ich świetnej formy?

Tegoroczne piękne lato sprzyja wakacyjnym eskapadom i spędzaniu czasu poza domem. Wśród urlopowiczów królują zazwyczaj dwa podejścia: jedni lubują się w leżakowaniu z zimnym drinkiem, inni oddają się sportowym pasjom, łącząc przyjemne z pożytecznym. Doskonałe przykłady aktywnego spędzania czasu wolnego od pracy dają aktorzy serialu „Pierwsza miłość”, którym daleko do miana kanapowych leni.

Michał Malinowski to fan żeglarstwa. Często dzieli się fotografiami ze swoich morskich wypraw. Na niektóre zabiera przyjaciół z planu, jak choćby Urszulę Dębską, która dzielnie towarzyszy mu na pokładzie.

A sama Urszula Dębska to wielbicielka jazdy na rolkach. Aktorka regularnie przemierza znane warszawskim rolkarzom trasy, na przykład bulwary wiślane. Na jednej z nich szalała razem z Anetą Zając.

 

#sundayfunday with #friends ⚓️ @urszula_debska @majaadamiak @agaknoll @krissu81

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)

I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Aneta Zając rolki traktuje naprawdę poważnie. Trasy, które w nich pokonuje, sięgają kilkudziesięciu kilometrów długości. Aktorka, podobnie jak Michał Malinowski, lubi także spędzać czas żeglując.

Wolny czas aktywnie spędza również świeżo upieczony tata - Mateusz Banasiuk. Aktor jest fanem wakeboardingu. - Po całym dniu na planie musi być nagroda - twierdzi aktor.

Tymczasem Patryk Pniewski, który niedawno świętował 27.urodziny, to wielbiciel dobrej muzyki i festiwali. Aktor lubi poszaleć na flagowych polskich imprezach, jak choćby na Openerze.

Natomiast Edyta Herbuś jest miłośniczką jogi i ochoczo oddaje się akrobacjom na szarfach. Kondycji i gibkości mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta.

A dla Bartka Piekarskiego najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu (nie licząc słuchania muzyki) jest również sport. Kandydat do tytułu Mister Polski opublikował film, na którym z pasją oddaje się pięściarstwu. Robi wrażenie!

Czas na świeżym powietrzu spędza również Joanna Opozda. Aktorka w tym roku po raz pierwszy miała okazję puszczać latawce. Najwyraźniej lubi próbować w życiu nowych rzeczy. I chwała jej za to.

Po takich wakacjach gwiazdy serialu „Pierwsza miłość” bez wątpienia będą w formie. Ciekawe, czy będzie to widać na ekranie.

Mona Mon

Serial „Pierwsza miłość” od września na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Miłosny trójkąt w serialu „Pierwsza miłość”
Patryk Pniewski świętuje urodziny. Wszystkiego dobrego!
Wielka chwila w życiu Edyty Herbuś. Co się wydarzyło?
„Pierwsza miłość”: Co się wydarzy w życiu Kazanowej?
„Pierwsza miłość”: Co czeka Sylwię Konecką?
Bartłomiej Piekarski z „Pierwszej miłości” Misterem Polski?
Łukasz Płoszajski spędza wakacje na Kanarach

Komentarze
© Polsat 2018