2018-08-06

Rafał Masny: „Lepiej późno niż wcale” to nie tani show

0

Gwiazda internetu o pełnej wyzwań wyprawie w nieznane. Jak się tam odnajdzie? Czy przedstawiciel millenialsów i znawca nowoczesnych technologii znajdzie wspólny język z aktorami Piotrem Polkiem i Karolem Strasburgerem, kabareciarzem Krzysztofem Hanke i sportowcem Władysławem Kozakiewiczem? Przekonamy się jesienią na antenie Telewizji POLSAT, oglądając „Lepiej późno niż wcale”.

Choć Rafała Masnego dzieli od pozostałych uczestników „Lepiej późno niż wcale” duża różnica wieku, to popularny youtuber bez wahania zgodził się na udział w programie. - Przekonała mnie formuła. Będziemy tam tylko w piątkę, nikt nie będzie odpadać - tłumaczył współtwórca znanego kanału Abstrachuje. - „Lepiej późno niż wcale” nie jest tanim show - dodał.

Podróżniczy program ma duże szanse, by połączyć młodsze pokolenie, które uwielbia nowe technologie ze starszą generacją, korzystającą jeszcze z tradycyjnych mediów. - Myślę, że internet i telewizja działały w Polsce na osobnych orbitach. Moja obecność może to trochę odczarować, z korzyścią do obu stron - mówił z nadzieją Masny.

Czy na naszych oczach narodzą się nowe przyjaźnie? Kto lepiej odnajdzie się w egzotycznej rzeczywistości - młody chłopak czy dojrzali mężczyźni?

Oglądaj w IPLA.TV: Rafał Masny: Ta mieszanka będzie idealna

„Lepiej późno niż wcale” od piątku 14 września o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Lepiej późno niż wcale” na Instagramie - @lepiejpoznonizwcalepolsat

Zobacz także:
Władysław Kozakiewicz: Jestem wytrwały i dążę do celu
Karol Strasburger: Marzenia to rzecz piękna
Piotr Polk: W Azji będziemy wielokrotnie zaskakiwani
Krzysztof Hanke: Nigdy nie byłem na Dalekim Wschodzie
„Lepiej późno niż wcale” przed podróżą w nieznane

Komentarze