2018-08-03

Władysław Kozakiewicz: Jestem wytrwały i dążę do celu

0

Legenda polskiej lekkoatletyki o udziale w „Lepiej późno niż wcale”. To pierwszy raz, gdy widzowie zobaczą Władysława Kozakiewicza w roli podróżnika. Ale nie samotnika, ponieważ program Telewizji POLSAT to opowieść zarówno o przygodzie życia, jak i o męskiej przyjaźni.

Dla mistrza olimpijskiego z Moskwy podróżnicze reality show to zupełnie nowa rzeczywistość. W rozmowie z IPLA.TV, która odbyła się na kilka dni przez wylotem do Tokio, Kozakiewicz podkreślał jednak, że doświadczenie zdobyte w sporcie pomoże mu w pełnej niespodzianek wyprawie do Azji. - Stres, wyjazdy, hotele, lotniska - mam już praktykę - tłumaczył.

- Jestem dużo silniejszy. Jestem wytrwały i dążę do celu. Jak chcę coś osiągnąć albo gdzieś być, to dochodzę do tego sam - dodał sportowiec. W trakcie egzotycznej przygody będzie mógł jednak liczyć na pomoc aktorów Karola Strasburgera i Piotra Polka, kabareciarza Krzysztofa Hanke oraz znanego youtubera Rafała Masnego. Czy męska solidarność przezwycięży na Dalekim Wschodzie wszelkie trudności?

Oglądaj w IPLA.TV: Władysław Kozakiewicz: Jestem otwarty na świat

„Lepiej późno niż wcale” od piątku 14 września o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Lepiej późno niż wcale” na Instagramie - @lepiejpoznonizwcalepolsat

Zobacz także:
Karol Strasburger: Marzenia to rzecz piękna
Piotr Polk: W Azji będziemy wielokrotnie zaskakiwani
Krzysztof Hanke: Nigdy nie byłem na Dalekim Wschodzie
„Lepiej późno niż wcale” przed podróżą w nieznane

Komentarze