2018-08-01

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018. Kto wystąpi?

0

Drugi dzień festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji pełen dobrej muzyki i emocji. Na imprezie w Kielcach zobaczymy największe gwiazdy w konkursie na przebój lata. Zaplanowana jest również niespodzianka. Wystąpią artyści z zagranicy, jakich kielecki amfiteatr jeszcze nie widział!

Do walki o wyróżnienie Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018 staną czołowi artyści z kraju i zagranicy. W rywalizacji wezmą udział: Margaret (z piosenką „Byle jak”), Gromee i Jesper Jenset („One Last Time”), Kush Kush i Marta Gałuszewska („Sweet & Bitter”), Michał Szczygieł („Nic tu po mnie”), Zouzy („Skrzydła”), Filip Lato („Halo Ziemia”), Lanberry („Nieznajomy”), Feel („Jak masz na imię”), Grzegorz Hyży (Niech pomyślą, że to ja”) i Kasia Kowalska („Alannah”). Atmosfera na pewno będzie gorąca. Który z hitów okaże się najlepszy?

Gośćmi specjalnymi imprezy będą: król polskiej sceny rock-polo Sławomir, francuski duet DJ-ski Ofenbach i projekt Shanguy. Nie zabraknie także zwyciężczyni konkursu Przeboju Lata 2017 - Ani Wyszkoni, która zdobyła nagrodę piosenką „Nie chcę cię obchodzić”.

Imprezę poprowadzą Monika Dryl, Igor Kwiatkowski, Maciej Rock i Jacek Tomkowicz.

Bilety na niedzielny koncert kosztują od 90 do 220 złotych. Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Komentarze
© Polsat 2018