2018-07-31

Miłosny trójkąt w serialu „Pierwsza miłość”

0

Melka, Sabina i Paweł odbiorą od życia lekcję pokory. Co czeka młodych? Już od września nowe perypetie bohaterów „Pierwszej miłości” na antenie Telewizji POLSAT.

Jesienne odcinki przyniosą wiele zmian. Dramatyczne chwile i trudne decyzje nie ominą Sabiny (Urszula Dębska), Pawła (Michał Malinowski) oraz zrozpaczonej zdradą ukochanego Melki (Ewa Jakubowicz). Miłosny trójkąt, w jakim znaleźli się młodzi, okaże się trudną lekcją dla każdego z nich.

Przed wakacjami Paweł w wyniku jednej z nielegalnych walk stracił władzę w nogach. Melka nie zostawiła ukochanego i wspierała go w walce o powrót do zdrowia. W ich życiu niespodziewanie pojawiła się Sabina, która postanowiła dopingować przyjaciela. Ciężkie chwile zbliżyły ich do siebie, co zaowocowało pocałunkiem, ale też poczuciem winy wobec Melki.

Jesienią w relacji tej trójki pojawi się zawiść i zazdrość… Porzucony przez narzeczoną Paweł będzie kontynuował związek z Sabiną, co nie umknie uwadze Jowity, Artura i reszty przyjaciół. Zadurzona w walczącym o zdrowie chłopaku dziewczyna będzie zmagała się nie tylko ze swoimi przemyśleniami, lecz także z niepochlebną opinią innych. Jak w tej sytuacji zachowa się Paweł? Czy Melka zrezygnuje z walki o ukochanego i pogodzi się z faktem, że związał się z Sabiną?

Dalsze losy Melki, Sabiny i Pawła z serialu „Pierwsza miłość” od września na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Patryk Pniewski świętuje urodziny. Wszystkiego dobrego!
Wielka chwila w życiu Edyty Herbuś. Co się wydarzyło?
„Pierwsza miłość”: Co się wydarzy w życiu Kazanowej?
„Pierwsza miłość”: Co czeka Sylwię Konecką?
Bartłomiej Piekarski z „Pierwszej miłości” Misterem Polski?
Łukasz Płoszajski spędza wakacje na Kanarach

Komentarze
© Polsat 2018