2018-07-25

Roma Gąsiorowska o swojej roli w serialu „Przyjaciółki”

0

Co się stanie z Wiką? Jak potoczą się jej losy w kolejnych odcinkach? Czy odgrywana przez Romę Gąsiorowską Wiktoria wciąż będzie femme fatale serialu „Przyjaciółki”?

Knuła, kłamała, podpuszczała i kręciła. Jej życie prywatne owiane było tajemnicą, ponieważ oszczędnie dozowała innym bohaterkom „Przyjaciółek” informacje o sobie. Chętnie flirtowała też ze wszystkimi partnerami pozostałych postaci kultowego serialu. Demoniczna pani architekt stała m.in. za problemami Patrycji oraz przyczyniła się do tego, że Anka straciła zaufanie do męża.

Wśród widzów serialu rozgorzała dyskusja, czy Wiki pojawi się w 12. sezonie „Przyjaciółek”. Odpowiedzi licznym fanom cyklu udzieliła sama odtwórczyni tej roli - Roma Gąsiorowska. W jednym z serwisów społecznościowych dała do zrozumienia, że grać Wiktorię będzie nie tylko w nadchodzącym 12. sezonie serialu, lecz także w następnym - 13.

- „Przyjaciółki”, będzie mi Was brakowało przez tych kilka miesięcy do następnej transzy - napisała pod fotografią, na której pojawiła się z Joanną Liszowską, Małgorzatą Sochą i Magdaleną Stużyńską.

O tym, jakie intrygi przygotowała Wiktoria, oraz czy udało się jej uwieść któregoś z mężczyzn, widzowie będą mogli przekonać się, oglądając „Przyjaciółki” jesienią 2018 r. na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Michał Pogodowski

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Zuza z „Przyjaciółek” znowu jest na życiowym zakręcie?
Nowe odcinki „Przyjaciółek” tuż tuż. Co dzieje się na planie?
Baby Shower Małgorzaty Sochy! Kto się pojawił?
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018