2018-07-17

Agnieszka Hyży świętuje trzecią rocznicę ślubu

0

Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem z pamiętnego dnia. Było romantycznie. Dokładnie trzy lata temu podczas tajemnej uroczystości w Rzymie gwiazda Telewizji POLSAT powiedziała: tak. Dziś, w rocznicę tego wyjątkowego dnia, pokazała fotografię, która pomaga jej wracać pamięcią do tych wspaniałych chwil.

Agnieszka Hyży jest ekspertką w nowym programie Telewizji POLSAT „Cztery wesela”, w którym panny młode będą pokazywać swoje wyjątkowe imprezy weselne. Dokładnie trzy lata temu dziennikarka wzięła ślub z wokalistą Grzegorzem Hyżym. Mimo że gwiazda rzadko komentuje swój związek i nie publikuje wspólnych zdjęć z ukochanym, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. W mediach społecznościowych pokazała fotografię z dnia uroczystości.

„Jestem by kochać Cię, bez wytchnienia przez noc i dzień, nie wypuszczę Cię z moich rąk - nawet jeśli nas porwie prąd. A kiedy minie, kiedy minie kolejny sztorm, silniejsi wyjdziemy na nasz ląd. Momenty 2017, Noc i Dzień, G.Hyży. Dziś taki dzień, co trzy lata temu wydarzył się. Fajnie świętować z takim samym uśmiechem tak miłe momenty” - podpisała zdjęcie. Gratulujemy rocznicy i szczęśliwego związku!

Zapraszamy pary młode, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji POLSAT, do wysyłania zgłoszeń na adres: czterywesela@zgloszenia.tv

Mona Mon

Zobacz także:
Dominika Gwit już nie jest do wzięcia. Powiedziała: Tak!
Agnieszka Hyży: Wesele powoli staje się eventem
Krzysztof Ibisz o swoich dwóch weselach. Będzie trzecie?
Już wiemy, jak będzie wyglądać wesele Popka
Gwiazdy Polsatu o weselach: Popek tańczy disco polo. A inni?
Sławomir i Kajra o swoim weselu. Jak się bawili?
„Cztery wesela” już wkrótce w Polsacie!

Komentarze
© Polsat 2020