2018-07-12

Roofi: Gdybym nadal przeżywał takie nerwy, to byłbym już siwy

0

Juror „World of Dance” o swoich pierwszych występach tanecznych. Jak Roofi wspomina zawodowe początki? Dlaczego tak bardzo bał się dentysty? I co to ma ze sobą wspólnego?

Rafał „Roofi” Kamiński to juror nowego programu Telewizji POLSAT World of Dance oraz członek grupy tanecznej Fair Play Crew. Zanim osiągnął obecną pozycję, przeszedł długą drogę. Szkolił się m.in. w Pineapple Dance Studios w Londynie, Millennium Dance Complex oraz The Edge w Los Angeles oraz u Debbie Reynolds - także w Mieście Aniołów. Te doświadczenia pomogły mu wypracować niepowtarzalny styl, a właściwie miks stylów, który stał się jego znakiem rozpoznawczym i pozwolił mu wypracować markę - nie tylko w Polsce, lecz także na świecie.

Czy artysta na tym poziomie pamięta jeszcze swoje początki? - Moje pierwsze występy można podzielić na te na apelach szkolnych, telewizyjne i w spektaklach teatralnych. Mniej więcej je pamiętam. Na początku zawsze towarzyszył mi ogromny stres, dla mnie porównywalny do wizyty u dentysty. Choć już teraz nie boję się tak jak w dzieciństwie, kiedy myślałem, że każdy dentysta to zły człowiek i na pewno zrobi mi krzywdę. Gdybym cały czas przeżywał takie nerwy, byłbym już siwy. Ale oswoiłem to. Stres przerodził się w ekscytację. Teraz wiem, że chcę być na scenie, chcę podjąć wyzwanie. A nerwy zamieniam w coś pozytywnego - wyjawił w rozmowie z POLSAT.PL.

„World of Dance - Polska” od piątku 14 września o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Olga Kalicka: „World of Dance” to świetna przygoda
Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą „World of Dance”
Edyta Herbuś trzecią jurorką „World of Dance”
Rafał „Roofi” Kamiński jurorem „World of Dance” w Polsacie
„World of Dance”: Pierwszy juror to... Michał Malitowski!

Komentarze
© Polsat 2019